Вивчення англійської мови з носієм Автор: kseniya_www · Опубліковано: 25.03.2014 19:19 · Розділ: Освіта

Зараз існує багато способів вивчення англійської мови. Але який з них є найбільш ефективним? Звісно ж починати вивчення треба в групі, яку веде російськомовний викладач. А вдосконалювати знання англійської краще з носієм мови.

Такий спосіб вивчення англійської має ряд переваг. Вивчаючи англійську з носієм, ви зможете повністю зануритися в середовище, максимально наближену до реальних умов перебування в країні, де всі спілкуються англійською. Під час занять ви постійно будете слухати викладача, для якого англійська є рідною мовою. Спілкуватися російською ви не зможете, задавати питання викладачеві доведеться виключно англійською. У підсумку ваші розмовні навички істотно покращаться. Крім того, ви зможете освоїти безліч розмовних ідіоматичних виразів, якими часто користуються жителі англомовних країн. Завдяки використанню цих фраз мова стає більш цікавим і живим. Від російськомовного викладача ви не зможете отримати таких знань.

Начинайте изучение английского языка с самого раннего возраста вашего ребенка. Курсы английского языка для детей в вашем городе сделают простым дальнейшее изучение в школе.

Заняття з носієм можуть проходити в індивідуальній чи груповій формі. Групові заняття дають можливість поспілкуватися з іншими учнями. Перевага індивідуальних занять полягає в тому, що викладач буде приділяти всю свою увагу тільки вам. Програма навчання, в даному випадку, розробляється з урахуванням вихідних навичок і потреб учня. Носії мови мають вищу лінгвістичну освіту і проходять спеціальне навчання за програмою міжнародної кваліфікації.

Враховуючи вищесказане, можна стверджувати, що досконально оволодіти англійською мовою дозволяє лише навчання з носієм.


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.