Нетрадиційні методи діагностики Автор: lesya · Опубліковано: 25.03.2014 18:56 · Розділ: Медицина

Фото з zg-clinic.ru
Фото з zg-clinic.ru

Наш організм – це надскладна система, всі частини якої повинні злагоджено працювати, інакше ні про добре здоров’я, ні про довголіття говорити не доведеться. Як і в годиннику вихід з ладу найдрібнішої деталі позначається на роботі механізму в цілому, так і в нашому організмі порушення функціонування будь-якого органу може спричинити низку серйозних проблем зі здоров’ям.

І оскільки всі наші системи тісно взаємозв’язані, наші органи можуть нам сигналізувати не лише про власний стан, але й про стан своїх «сусідів». Звідси й нетрадиційні методи діагностики, дискусії з приводу яких точаться в медичному світі, напевне, з моменту зародження цих методів.

1. Метод іридодіагностики. За словами низки медиків, райдужна оболонка нашого ока вкрай чутлива до будь-яких змін, що відбуваються з нашими органами. І кожна область цієї оболонки відповідає за певний орган. Якщо ж збільшити оболонку в кілька десятків разів, можна визначити проблеми, з якими стикається людина.

2. Допомагає визначати проблеми, які турбують людну, і пульс. Частота та ритм серцевих скорочень допомагає медикам зрозуміти, що відбувається з внутрішніми органами людини. Вимірювання частоти пульсу дозволяє з’ясувати і психологічний стан людини, а цим методом користувалися ще у Древньому Китаї.

3. Діагностика за станом волосся. За твердженням деяких лікарів, аналіз хімічного складу і структури волосся дозволяє зробити корисні висновки про стан організму в цілому. Так, нестача цинку сигналізує про проблеми з імунною системою, надлишок цинку – про руйнування кісток тощо.

4. Досить цікавий метод – рефлексодіагностика. Прихильники теорії рефлексодіагностики говорять, що на нашому тілі є точки, які відповідають за всі без винятку внутрішні органи. Якщо якийсь орган не в порядку, то, після натискання на точку, що за нього відповідає, людина відчує біль.

5. Ще допомагає медикам у встановленні діагнозу язик. Колір і наліт, що утворюються на язику, дозволяють медикам визначити напрям подальших дсліджень.

Всі ці методи не можна вважати основними - вони лише допомагають медикам при визначенні причин того чи іншого захворювання.


Інші новини розділу