Ідеальна мама за знаком зодіаку Автор: lesya · Опубліковано: 21.03.2014 16:16 · Розділ: Цікаві факти

Напевне, всі жінки, коли в них народжуються діти, задаються питанням, якою ж повинна бути ідеальна мама. Одне необережне слово когось зі сторонніх, докір чи зауваження можуть вивести новоспечену маму з себе, увігнати в депресію чи просто зіпсувати настрій. Тому важливо запам’ятати: ідеальних людей не буває. І якщо ви допускаєтеся якихось помилок, це не смертельно: головне, що у дитини є МАМА. А все інше виправляється роботою над собою.

Так, мама для дитини – все. Це згодом у малюка появляються сторонні інтереси, а новонародженому дитяті мама замінює цілий світ. І дуже боляче дивитись на дітей, які своїм мамам просто не потрібні. А таких випадків, на превеликий жаль, є багато, і про один з них йде мова на сайті http://www.prodom.by/other-2/kogda-ploho--vse-deti-zovut-mamu--a-on---snegurochku.html - маленький хлопчик на ім’я Степанко знаходить тепло і ласку в серці зовсім чужої йому жінки.

Виявляється, на те, яка ви мама, може впливати дата вашого народження – принаймні, так твердять астрологи. І вони пропонують досить цікавий перелік материнських рис за знаком зодіаку. Розглянемо ці особливості детальніше.

Мама-Рак надто серйозно ставиться до виховання та навчання власних дітей. Її дітям не бракує теплоти, однак емоційно розвиватися вони починають досить рано, що згодом виливається у проблеми в справах кохання в дорослому віці. Діти, у яких мами раки, виростають сімейними та домашніми.

Мама-Овен надто рано починає ставитися до своїх дітей, як до дорослих. Діти виростають вільними і самостійними, однак вони втрачають частину дитинства. На плечі таких дітей надто рано перекладається відповідальність за побутові справи. Мама-Овен все в домі влаштовує так, як зручно їй, дитячих потреб при цьому не враховуючи. Тому в дітей «відчуття дому» не розвивається достатньо, а це позначається на їхньому сімейному житті.

Мама-Телець понад усе прагне прив’язати дитину до себе, в результаті чого вона втручається навіть у сімейне життя дорослої людини. Однак нестачі емоцій, тепла та ласки діти Тільців-мам не відчуватимуть.

Мами-Близнюки спілкування з дітьми перетворює в легку невимушену бесіду. Тим не менше, такі бесіди є поверхневими. Діти це відчувають, і досить рано перестають звертатися до мам за порадами.

Мама-Лев. В центрі її світогляду – не діти, а вона сама. Розмови з подругами про дітей – це так, це мами-Леви люблять, та й діти їхні завжди гарно вдягнені і охайні. Але внутрішній світ дитини маму-Лева цікавить мало.

Фото з сайту http://monakini.livejournal.com/747443.html
Фото з сайту http://monakini.livejournal.com/747443.html

Мама-Діва в плані своїх дітей дуже турботлива, однак її турботливість виявляється радше в матеріальному аспекті. А ось ласки дітям Дів не вистачає катастрофічно.

Мами-Терези. Для своїх дітей вони стають скоріше подругами, а не мамами. Вони не виховують дітей, а дають дружні поради, і в дорослому житті це дуже дітям допомагає – як у справах кохання, так і в сім’ї. Та якщо маму долає самотність, вона нав’язує дитині свої емоції. І навпаки: коли в мам-Терезів бурхливий роман, вони на час можуть забувати про своїх дітей.

Мама-Скорпіон. Її діти постійно перебувають в стані сильного емоційного стресу. Мами-Скорпіони прагнуть все тримати під контролем, всіляко обмежуючи самостійність власних дітей. При цьому вони не забувають підтримувати своїх нащадків в емоційному плані.

Мама-Стрілець допомагає дітям розвиватися в інтелектуальному плані, однак емоції дітей її практично не цікавлять. В результаті діти надто рано змушені дорослішати, а згодом в особистому житті можуть траплятися проблеми.

Мама-Козеріг занадто організована. Для неї понад усе – правильний режим та порядок, що в дитини викликає почуття несвободи. Тим не менше, вона з повагою і розумінням ставиться до особистості дитини, тому такі діти досить швидко розвиваються інтелектуально. Тим не менше, їм трози не вистачає ласки.

Мама-Водолій є дуже авторитарною. Тож і дітей виховує сильних і бунтівних або… підкаблучників, назавжди прив’язуючи їх до себе.

А ось мами-Риби не можуть провести чіткої грані між собою та дітьми. Діти в таких сім’ях часто знають такі подробиці, які їм у їхньому віці знати не варто. В результаті діти емоційно та в сексуальному плані розвиваються скоріше за своїх ровесників, ось лише етичної опори в них нема.


Інші новини розділу