Американець "нагуглив" своє ім'я у списку найнебезпечніших злочинців Автор: lesya · Опубліковано: 21.03.2014 13:22 · Розділ: Кримінал

Є люди, які полюбляють забити своє ім’я в пошуковик і з цікавістю переглядати результати: чи не написав, бува, хтось про них чогось цікавого. Здебільшого у видачі можна знайти лише власні профілі в соціальних мережах – хіба що ви якась знаменитість чи громадський діяч. Або особливо небезпечний злочинець…

Так, кількома днями раніше двадцятисемирічний мешканець штату Каліфорнія, США, на ім’я Крістофер Віатаф вирішив подивитися, що ж пишуть про нього в мережі. І тут він виявив своє ім’я у списку найбільш небезпечних злочинців штату. Ні з того ні з сього чоловіка почали мучити докори сумління, і настільки сильно, що він пішов і здався поліції.

Злочинець Крістофер Віатаф мешкав у місті Пало-Альто. Несподівано для правоохоронців він з’явився в поліцейське відділення, щоб здатися в руки поліції.

Злочинця підозрювали в тому, що він вчинив стрілянину з вогнепальної зброї по будівлі, в якій мешкали люди.

Прийшовши у відділення, злочинець заявив, що більше не може жити з таким тягарем на душі, тому вирішив здатися. Через деякий час дані чоловіка з сайту, який публікує списки небезпечних злочинців, зникли. Щоправда, ім’я каліфорнійця одразу ж з’явилися в реєстрі злочинців, яких вдалося спіймати.

За словами представників правоохоронних органів міста, сайт, на якому публікуються імена злочинців, розпочав роботу в грудні минулого року. Схоже на те, що явка з повинною стала першими плодами. Що ж сталося з молодим каліфорнійцем, якого замучила совість, на сьогоднішній день невідомо.

До речі, Інтернет вже неодноразово допомагав поліції ловити злочинців. Трохи раніше одного з них було спіймано завдяки мережі «Фейсбук». Злочинець вирішив пограти з співробітниками поліції в кішки-мишки, а вони цим скористалися: вичислили правопорушника і через дві години після скоєння злочину його спіймали.

Те, що злочинця замучили докори сумління, може викликати у скептиків єхидну посмішку. Тим не менше, в світі можливе все. Раніше у США один злочинець, вкравши телефон, повернув його поліції: на телефоні він знайшов відео з дитячою порнографією. Чоловікові стало настільки огидно, що він здався поліції, при цьому погодився співпрацювати з правоохоронними органами тільки заради того, щоб спіймати любителя дитячої порнографії і тих, хто брав участь у знущанні над дітьми. Відомі також випадки, коли злодії повертали власникам вкрадене майно, дізнавшись, що вони перебувають у складному фінансовому становищі.

Джерело: http://www.korzonews.info/criminal/

Інші новини розділу