"Діснейленд для гурманів" відкриють в Італії Автор: lesya · Опубліковано: 20.03.2014 23:05 · Розділ: Події у світі

Цікавий парк найближчим часом планують відкрити в Італії – тут з’явиться справжній «Діснейленд для гурманів».

Здебільшого розважальні парки – це атракціони та шоу, які й приваблюють публіку. Тут, ясна річ, є де перекусити, та про якість пропонованих страв говорити доводиться нечасто. Однак компанія Eataly вирішила з ніг на голову перевернути наші уявлення про розваги.

На сьогоднішній день компанія добре зарекомендувала себе в кулінарній індустрії. Вона являє собою мережу ресторанів, бакалійних магазинів та дегустаційних залів, які пропонують відвідувачам висококласну продукцію.

Свого часу видання One Trip Advisor назвало компанію «Діснейлендом для гурманів», і це стало основою для нової концепції фірми. Вже зовсім скоро компанія планує відкрити парк під назвою Fico Eataly World. Розташовуватиметься він у Болоньї.

Всього на відкриття парку планують витратити п’ятдесят п’ять мільйонів доларів. Площа парку складе двадцять акрів, і тут зможуть знйати роботу п’ять тисяч працівників. Парк очікує до шести мільйонів відвідувачі на рік. Відкриють цей розважальний центр вже в листопаді наступного року.

Організатори проекту планують зробити вхід у свій центр доступним для всіх. За попередніми даними, вартість квитка складе всього вісімнадцять доларів.

Тематичний парк відкриють у Болоньї (фото з сайту menu.ru)
Тематичний парк відкриють у Болоньї (фото з сайту menu.ru)

Тут відвідувачі зможуть не лише скуштувати пресмачних страв та напоїв з різних куточків країни, але й матимуть прекрасний шанс ознайомитися з особливостями вирощування культур, виробництва окремих продуктів та з деякими таємницями маркетингу. Ескізи, які стали доступними для журналістів, говорять про плани збудувати десятки закусочних, бакалійних магазинчиків, харчових лабораторій. Ще тут планують збудувати величезний акваріум.

Поки що територія, де планують збудувати тематичний парк, - це закинуті складські та виробничі приміщення. Тому уряд всіляко сприяє проекту, адже таким чином можна перетворити на ще одну туристичну пам’ятку території, які абсолютно ніяк не використовуються.

Зрозуміло, що інформація про відкриття парку знайшла як своїх прихильників, так і критиків. Останні говорять, що навряд чи розважальний центр зможе передати всю атмосферу кращих гурманських традицій з усіх регіонів Італії. Тим не менше, переважна більшість гурманів з нетерпінням очікують появи нового тематичного парку.


Інші новини розділу