У Британії виготовили найдорожчу шоколадку Автор: Вікторія · Опубліковано: 04.08.2009 14:37 · Розділ: Цікаві факти

Британська компанія Cadbury, один з найбільших в світі виробників шоколаду, виготовила позолочений шоколадний батончик Wispa Gold, ціна якого складає 961,5 фунтів стерлінгів. За словами представників компанії, це найдорожчий шоколад в історії. Екстрадорогою новинку зробив не шоколад надвисокої якості, а покриття з харчового золота.

Єдиний екземпляр Wispa Gold було доставлено до лондонського універмагу "Selfridges". Протягом тижня він буде експонуватися в ювелірному відділі магазину. У 2007 році внаслідок падіння продаж, Cadbury припинила випуск традиційних батончиків пористого шоколаду Wispa. Це викликало широкий суспільний резонанс - тисячі прихильників продукту розгорнули в Інтернеті масштабну кампанію на її захист.

Фото взяте з сайту news.sky.com
Фото взяте з сайту news.sky.com

Любителі пористих шоколадних батончиків зі всього світу вимагали від компанії повернути Wispa на прилавки і в 2008 році Cadbury відновила їх виробництво. Після повернення Wispa, за 18 тижнів було продано більше 41 мільйона батончиків. В середині вересня цього року Cadbury тимчасово відновить і виробництво Wispa Gold з карамельною начинкою, виробництво якої було припинене в грудні 2003 року.

Звичайні батончики продаватимуться по 55 пенсів, проте в компанії сподіваються, що золоту шоколадку також хтось купить. Шоколад і шоколадні цукерки з використанням харчового золота випускають такі компанії, як нідерландська Linders Bonbons (марка Goldleaf Chocolate), швейцарська Delafee та іспанська Xocoa. Проте на думку бренд-менеджера компанії Cadbury, Роса Фаркуара, позолочена Wispa Gold - це найдорожчий в історії шоколадний батончик.

Джерело: news.sky.com


Інші новини розділу