4 золоті правила носіння сонячних окулярів Автор: lesya · Опубліковано: 20.03.2014 15:02 · Розділ: Цікаві факти

Підбирайте окуляри правильно (фото з сайту www.wmj.ru)
Підбирайте окуляри правильно (фото з сайту www.wmj.ru)

Прийшла весна, настали сонячні дні, і всі ми поспішаємо витягти зі сховків сонячні окуляри: так і хочеться нап’ялити на себе цей літній аксесуар. Тим не менше, далеко не всі знають, як правильно носити сонячні окуляри, щоб не виглядати безглуздо та кумедно.

До багатьох людей окуляри ніби приростають: навіть коли надворі похмуро, деякі індивіди не знімають їх з носа. А це добряче смішить спостережливих перехожих.

Насправді існують певні правила етикету стосовно носіння сонячних окулярів.

Раз і назавжди запам’ятайте кілька правил, і далее вам не прийдеться червоніти за свою не зовсім коректну поведінку.

1. Сонячні окуляри є захистом від сонця, тому в хмарну погоду, коли сонця нема, їх носити неприпустимо. Якщо надворі похмарилося, прихопіть окуляри в сумку – на випадок, якщо сонце все-таки визирне крізь хмари.

До речі, сонячні окуляри можна носити і взимку. Попри те, що багато хто вважає це даниною моді та гламуру, в зимові сонячні дні наші очі потребують ще більше захисту, ніж влітку, оскільки сніг додатково відбиває промені, і все навколо стає таким яскравим, що аж ріже очі. Щоправда, тут головне підібрати окуляри, які б пасували до вашого вбрання та шапки. І не боятися осуду сторонніх – здоров’я очей важливіше, що б там хто не говорив.

2. Наступне правило стосується носіння окулярів в приміщенні. Якщо ви заходите в приміщення, обов’язково знімайте окуляри, інакше виглядатимете вкрай безглуздо. Однак не треба вдягати їх на голову в якості обруча – так і оправу можна пошкодити, та й славу людини, що не розуміється на етикеті, здобути. Тому якщо заходите в приміщення ненадовго, потримайте окуляри в руках, якщо ж плануєте перебувати там протягом тривалого часу, покладіть їх у футляр і заховайте в сумку.

3. Запам’ятайте: в розмові з незнайомцями чи навіть зі знайомими, яких ви зустрічаєте на вулиці, обов’язково знімайте окуляри – людині потрібно бачити ваше лице, інакше, як твердять психологи, ви можете стати об’єктом підсвідомої агресії співрозмовника. Звісно, це не стосується випадків, коли ви прогулюєтеся з подругами – не знімати ж окуляри зовсім на весь час прогулянки.

4. Знімайте сонячні окуляри й у випадку, коли вас з кимось знайомлять: людина повинна побачити ваші очі. Якщо вас представляють цілій компанії незнайомців, не поспішайте одразу натягати на себе сонячні окуляри: дайте людям трохи часу, щоб вони могли до вас звикнути.

Всі ці правила можна ігнорувати на пляжі: яскраве сонце, підсилене водою, дозволяє не знімати окулярів ні під час розмови з кимось, ні під час відвідин пляжного кафе.


Інші новини розділу