Смертельні ін'єкції бразильських спортсменів Автор: lesya · Опубліковано: 20.03.2014 14:07 · Розділ: Спорт

Культуризм – прекрасний вид порту, який дозволяє досягти ідеалу чоловічої (а при правильному підході і жіночої) краси. Тим не менше, багато культуристів у бажанні накачати величезні м’язи стають заручниками власного тіла, вдаючись до методів, які загрожують не лише їхньому здоров’ю, але й можуть призвести до куди сумніших наслідків.

Про спортивне харчування сьогодні сказано дуже багато, і в цілому світі виробники спортивної продукції в протистоянні за споживача випускають все нові продукти, покликані стимулювати природні процеси в організмі і направити їх на створення ідеального тіла. В результаті на ринку з’являються препарати, здатні спалювати жири, підвищувати енергоздатність нашого організму, витривалість на тренуваннях, а також продути, які сприяють нарощенню м’язів.

Щоправда, до вибору спортивного харчування слід ставитися дуже обережно. Людям, які займаються спортом професійно, слід купить анаболики, а в окремих випадках й інші гормональні препарати. Решті ж спортсменів, які не займаються культуризмом на професійному рівні, вистачить звичайного протеїну та амінокислот. Але ні одним, ні другим вже точно не варто наслідувати бразильських спортсменів, які в погоні за гігантськими біцепсами піддають своє життя ризику. Так, щоб наростити м’язи, вони роблять собі смертельно небезпечні ін’єкції, що складаються з нафти та алкоголю.

Фото з сайту http://topnovosti.com/
Фото з сайту http://topnovosti.com/

На фото ви бачите п’ятдесятишестирічного бразильського спортсмена, який захоплюється небезпечними ін’єкціями. Саме вони, ці уколи, й допомогли Арлінду де Соуза наростити собі м'язи неймовірних розмірів. Його біцепс в обхваті становить сімдесят чотири сантиметри, а це є рекордом серед бразильців.

Після ін’єкцій м’язи спортсмена виросли в декілька разів. Однак виглядають вони огидно і жахливо.

Цікаво, але чоловіка не зупинило навіть те, що від аналогічних ін’єкцій порівняно недавно загинув його друг, який передозував смертельний коктейль. А уколи, за зізнанням Арлінду, впливають на нього так, як наркотик: зараз він від них відмовився, але постійно переборює бажання розпочати все заново.

Бразильський спортсмен є запеклим фанатом Арнольда Шварценегера. Ще в юному віці він почав відвідувати спортзал, і дотепер його не покидає бажання стати схожим на зірку. Однак, судячи з зовнішнього вигляду, йому це навряд чи вдасться.

До речі, саме в спортзалі йому й запропонували спробувати нафтові ін’єкції, через які більшості спортсменів ампутують руки.


Інші новини розділу

 • Як підготуватися до походу в басейн

  Як підготуватися до походу в басейн · Jane Holiday · 10.07.2017 13:00

  Плавання вважається одним із самих приємних способів кардіонавантаження. Воно дозволяє досягти найрізноманітніших результатів: підвищити пружність шкіри та тонус м'язів, відновити втомлені зв’язки після фізичних навантажень, натренувати серцевий м'яз і відчути себе здоровим. Якщо ви ще не пробували ходити в басейн, але вирішили розпочати, то ця стаття саме для вас.


 • Як правильно стрибати на скакалці

  Як правильно стрибати на скакалці · lesya · 13.11.2016 14:31

  На думку багатьох, стрибки через скакалку - це дитяча забава, залишена в дитинстві, не належить до серйозних тренувань. Та скептикам варто знати, що вправи зі скакалкою, особливо в поєднанні з бігом, плаванням, їздою на велосипеді, забезпечують чудове кардіо-навантаження. Та при цьому важливо розуміти, як правильно використовувати цей фітнес-інструмент.


 • Буковель - центр гірськолижного спорту в Україні

  Буковель - центр гірськолижного спорту в Україні · Марина Левицкая · 29.10.2016 18:53

  Навіщо їхати в Куршавель, коли у нас є власний гірськолижний курорт Буковель? Звичайно, можна відпочивати і там, і там. Але в своїх Карпатах треба побувати обов'язково: розчарування не буде точно.


 • Катання на роликах: всі "за" і "проти"

  Катання на роликах: всі "за" і "проти" · Марина Левицкая · 28.06.2016 21:25

  Сьогодні все більше сучасних людей обирають активний відпочинок на свіжому повітрі. Катання на роликах - найулюбленіший спосіб проведення вільного часу як серед молоді, так і серед дорослих.


 • Як віддати дитину на футбол?

  Як віддати дитину на футбол? · Марина Левицкая · 12.06.2016 18:09

  Футбол – улюблена гра мільйонів хлопчаків, яка розвиває фізичні дані, розумові та комунікаційні здібності, загартовує характер та вчить думати, грати в команді та взаємодіяти з іншими гравцями.