Американці створили унікальний камуфляж-невидимку Автор: lesya · Опубліковано: 20.03.2014 13:02 · Розділ: Нові технології

Напевне, нікому не потрібно пояснювати, для чого може знадобитися камуфляж. Основна його функція – маскування, і використовують його не лише військові. Мисливці та рибалки в якості костюмів також частенько вибирають камуфляж – він не лише ховає від сторонніх поглядів, але й захищає від вітру, холоду та вологи, адже зшитий зі щільних тканин, які не пропускають ні воду, ні вітер, тому навіть в люту негоду в якісному камуфляжі ви почуватиметеся комфортно.

Одним з найбільш якісних камуфляжів є камуфляж воїнів НАТО. США не шкодує грошей на оборону, тож вчені активно працюють над удосконаленням вже існуючих розробок та над створенням нових винаходів. Купить натовский камуфляж в Москве можна на сайті компанії Army-Market.

Камуфляж робить вас недоступним не лише для неозброєного ока, але й для інфрачервоних променів (фото з сайту http://trinixy.ru/95360-dlya-chego-nuzhen-kamuflyazh-10-foto.html)
Камуфляж робить вас недоступним не лише для неозброєного ока, але й для інфрачервоних променів (фото з сайту http://trinixy.ru/95360-dlya-chego-nuzhen-kamuflyazh-10-foto.html)

Останньою розробкою американців у даній сфері є так званий так званий 3D-камуфляж, який дозволяє практично повністю злитися з навколишнім середовищем. Розробку було представлено в минулому році, а ефекту невидимки вдалося досягти завдяки використанню тривимірного друку. Створений камуфляж дозволяє практично повністю «розчинитися» в навколишньому середовищі.

Фото з сайту http://trinixy.ru/95360-dlya-chego-nuzhen-kamuflyazh-10-foto.html
Фото з сайту http://trinixy.ru/95360-dlya-chego-nuzhen-kamuflyazh-10-foto.html


Камуфляж-невидимка отримав назву Realtree. Розроблений він американськими спеціалістами, що працюють в галузі воєнної оборони. На основі камуфляжу, створеного два десятиліття тому вченим Біллом Джорданом, вони створили камуфляж, який «вміє» пристосовуватися не лише до навколишнього середовища, але й до погодних умов.


Камуфляжний візерунок Realtree виконаний в тривимірному форматі, а це поглиблює барви, дозволяючи в буквальному розумінні «злитися» з оточуючою природою.

фото з http://trinixy.ru/95360-dlya-chego-nuzhen-kamuflyazh-10-foto.html
фото з http://trinixy.ru/95360-dlya-chego-nuzhen-kamuflyazh-10-foto.html

Ті, хто вже випробували камуфляж - а це були мисливці та військові, - говорять, що навіть після багаторазового прання камуфляж не втрачає своїх кольорів.

Камуфляж-невидимка буває різних модифікацій. На одні моделі нанесений візерунок, що імітує гілки дерев і туман, інший чудово приховає на засніженій чи гористій місцевості. Є камуфляж, спеціально розроблений для хвойних лісів, а є такий, який доцільніше використовувати в полі – словом, ви можете вибрати ту модель, яка функціонально підійде вам найбільше.


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.