Особливості використання металу в домашньому інтер'єрі Автор: lesya · Опубліковано: 19.03.2014 20:02 · Розділ: Цікаві факти

Художники та дизайнери в процесі своєї творчості останнім часом все частіше використовують метал: цей холодний матеріал приковує погляди своїм блиском, а його технічні характеристики вирізняються в першу чергу довговічністю та стійкістю до зношення, що робить металеві елементи особливо затребуваними в громадських місцях, офісах та відпочинкових закладах.

Та все ж багато хто вважає, що метал в домашньому інтер’єрі – зайва річ, адже він асоціюється з холодом і не додасть затишку вашому помешканню. На відміну від дерева – саме натуральне дерево дозволяє перетворити ваш дім у справжній острівець затишку та спокою.

Справді, металеві елементи більше підходять для кафе та ресторанів в урбаністичному стилі. Перфорированный лист можна використовувати в якості перегородок, часто з нього виготовляють досить оригінальні меблі. Металевими трубами і профілями оздоблюють барні стійки, з них виготовляють поручні для сходів.

Метал в інтер'єрі (фото з сайту http://samsmogy-remont.ru/metall-v-interere)
Метал в інтер'єрі (фото з сайту http://samsmogy-remont.ru/metall-v-interere)

Як би там не було, твердження, ніби метал абсолютно непридатний для домашнього інтер’єру, було б помилковим. Воно правдиве лише для тих людей, які не вміють правильно поводитися з металом. Якщо ж всього в міру, то й метал чудово впишеться в загальну концепцію, не порушуючи затишку та сімейної атмосфери вашого помешкання. Головне - не переборщити.

Вдома можна використовувати металеві панелі. Ними оздоблюють стіни на кухні чи у ванній кімнаті – це не лише красиво, але й зручно в плані експлуатації. Здебільшого панелі поєднують з іншими декоративними елементами, роблячи акцент на контрасті та відмінності фактур.

На кухні та в нежилих приміщеннях можна використовувати металеву плитку. Вона не потребує особливого догляду, стійка до корозії, легко миється та дарує цілу низку переваг. І виглядає досить непогано.

Метал в інтер'єрі (фото з сайту http://samsmogy-remont.ru/metall-v-interere)
Метал в інтер'єрі (фото з сайту http://samsmogy-remont.ru/metall-v-interere)


Досить цікаво та оригінально виглядає металева мозаїка. Нею можна прикрасити меблі в передпокої чи оздобити шматок стіни.

А ще варто звернути увагу на металеві меблі. Такі меблі в першу чергу підійдуть для кухні – в умовах підвищеної вологості та перепадів температур вони служитимуть вам вірою і правдою довгі роки. В кімнаті ж меблі, повністю виготовлені з металу, виглядатимуть надто екстравагантно, але ось металеві елементи виглядатимуть елегантно та по-сучасному. І стосується це практично всіх стилів: до вподоби модерн та урбаністичний стиль – вибирайте столики, виготовлені з металу, крісла з металевими оздобами і все, що спаде вам на гадку. В захваті від класики? – Розкішне коване ліжко, стіл чи крісла перетворять ваш дім у справжній палац, вишуканий і стильний.


Інші новини розділу