5 послуг, які дозволяють економити час та нерви Автор: lesya · Опубліковано: 19.03.2014 18:58 · Розділ: Цікаві факти

Навчіться правильно використовувати свій час (фото з plus.google.com)
Навчіться правильно використовувати свій час (фото з plus.google.com)

Якщо ви гадаєте, що метнись кабанчиком - це синонім фразеологізму одна нога тут друга там, то ви трішки помиляєтеся.

У розмовній мові і справді метнись кабанчиком частенько вживається як синонім фразеологізмів не встигнеш і оком моргнути, одним духом, з усіх ніг тощо, але це не єдине значення цього словосполучення. Для багатьох користувачів Інтернету словосполучення метнись кабанчиком асоціюється з чимось зовсім іншим – для прикладу, зі зручним сервісом, який пропонує чимало послуг, що заощаджують ваш час, сили та нерви.

1. Уявіть собі, що перед якимось святом ви хочете зробити другу чи коханій сюрприз. В силу власної зайнятості зробити це особисто ви просто не встигаєте, однак і від затії відмовлятися неохота. На допомогу приходить курьерская доставка, яка доставить необхідний пакунок за адресом у зазначений вами час. Скориставшись кур’єрською службою, ви зможете зробити близьким приємну несподіванку, не відриваючись від щоденних справ.

2. Оскільки житлова проблема в нашій державі стоїть досить гостро, молодим сім’ям чи студентам часто приходиться винаймати квартири. І все б нічого, та буває, що квартира настільки забруднена попередніми власниками, що прибирання в ній викликає огиду чи просто потребує багато часу, якого не у кожного є вдосталь. Якщо вам неохота братися за справу самому, замовте спеціалістів, які приберуть вашу квартиру швидко та якісно, з використанням спеціальних засобів та обладнання.

3. В житті кожного з нас трапляються форс-мажорні ситуації: то кран прорве, то каналізація заб’ється, чи, для прикладу, розетка перегорить. Не у кожного вдома є майстер на всі руки, готовий усунути всі несправності без сторонньої допомоги. Викликати майстрів з ЖЕКу – справа вельми невдячна і повільна, тож якщо ви цінуєте власний час і нерви, викличте майстра додому. Зробити це, знову ж таки, можна з сервісом «Метнись кабанчиком».

4. Домашній улюбленець – це не лише радість та позитивні емоції, але й додаткова відповідальність. А так хочеться іноді відпочити і поїхати кудись на день-два подалі від людей і міського шуму. Але хто ж вигулюватиме вашу собаку чи пригляне за кішкою? Якщо серед ваших друзів і знайомих немає настільки самовідданих людей, які готові кинутись на допомогу вашій тварині, можете скористатися послугами спеціалістів, які за невелику плату доглянуть за вашими улюбленцями.

5. Бізнес стоїть на місці? Вам потрібна реклама. Одна з найефективніших – це листівки і флаєри. Якщо вам статус не дозволяє роздавати їх самостійно, не впадайте у відчай: є багато студентів та школярів, готових виконати цю роботу за вас. Звісно, за невелику грошову винагороду.


Інші новини розділу