Найбільш незвичні дверні конструкції Автор: lesya · Опубліковано: 19.03.2014 13:25 · Розділ: Цікаві факти

Вибір дверей для дому сьогодні ні в кого не викличе труднощів. Асортимент та ціновий діапазон здатні задовольнити споживачів різних рівнів. Та якщо ви ганяєтеся за оригінальністю, спробуйте скористатися ідеями, які пропонують дизайнери з різних куточків світу.

До речі, деякі ідеї сьогодні використовуються повсюдно, і ними вже мало кого здивуєш. А деяким проектам так і судилося канути в небуття. Проте ви можете ними скористатися, і вже точно здивуєте навіть найбільш примхливих гостей.

1. Скляні двері, що відсовуються вбік. Купити скляні межкомнатные двери в Москве сьогодні може кожен, та ще кілька років тому вони були новинкою. Такі двері не затримують світла, а матове покриття дозволяє перетворити кімнату в затишне місце, закрите від сторонніх поглядів. Та в плані оригінальності скляні двері програють іншим, куди більш незвичним екземплярам.

2. Якщо у вас дворівнева квартира чи кількаповерховий особняк, можете перетворити в двері… сходи. Цей спосіб підійде для оформлення потайної кімнати, адже навряд чи хтось догадається, що ваші сходи піднімаються, а під ними відкривається вхід в сусіднє приміщення.

Фото з сайту http://mypleer.com/?p=6105
Фото з сайту http://mypleer.com/?p=6105

3. Досить цікавими – і, в принципі, поширеними, - сьогодні є конструкції міжкімнатних дверей, які відкриваються в обидві сторони. Це досить вигідно в плані заощадження простору, адже не доведеться робити ремонт і змінювати двері, як тільки вам заманеться зробити перестановку меблів. Такі конструкції вирисовуються досить широко.

4. Наступна модель дверей – це двері, що з легкістю перетворюється на столик для гри в теніс. Такі двері доцільно ставити в офісі – щоб співробітники під час обідньої перерви могли трішки розслабитися.

Фото взято з сайту http://mypleer.com/?p=6105
Фото взято з сайту http://mypleer.com/?p=6105

5. Наступна конструкція приваблива тим, що дозволяє провітрювати приміщення, не відкриваючи дверей навстіж. Крім того, вона дає додаткове освітлення. Все це стає можливим завдяки спеціальній висувній пластині, яка після того, як ви пересунете її в один бік, відкриє цілий ряд отворів, коли ж повернете на місце, отвори закриються.

Фото з сайту http://mypleer.com/?p=6105
Фото з сайту http://mypleer.com/?p=6105

6. Ще одна цікава дверна конструкція – двері для всієї сім’ї. Чимось вони нагадують матрьошку: всередині великих дверей є двері менші, ще менші і зовсім уже невеликі. Таким чином, кожен член сім’ї може користуватися тими дверима, якими йому зручніше. Правда, практичну користь такої конструкції можна поставити під сумнів, тим не менше, на увагу вона заслуговує.

Фото з http://mypleer.com/?p=6105
Фото з http://mypleer.com/?p=6105

Інші новини розділу