Тонкощі вибору міжкімнатних дверей Автор: lesya · Опубліковано: 19.03.2014 11:43 · Розділ: Життя

У кожній квартирі чи приватному помешканні є двері. Вони розділяють площу квартири на окремі частини, а також захищають наше майно від сторонніх. І навіть в так званих квартирах-студіях двері присутні – як-не-як, вхід у власну оселю треба захистити.

Що ж стосується міжкімнатних дверей, то їх сьогодні виготовляють з найрізноманітніших матеріалів, а розмаїття форм та фактур дозволить ідеально вписати двері в будь-який інтер’єр. Та, як відомо, звертати увагу слід не лише на зовнішній вигляд, але й на функціональні характеристики дверей.

Крім того, при виборі дверей варто врахувати і функціональні особливості приміщення, в яких вони використовуватимуться, ну і, звісно ж, його дизайн.

Так, якщо вам потрібні двері у ванну чи на балкон, то краще за все вибирати двері, виготовлені з металу: стійкі до корозії алюминиевые двери межкомнатные не постраждають від підвищеної вологості ванної кімнати і не деформуються. Алюмінієві двері доцільно ставити і при вході на балкон – їхній суворий дизайн чудово гармоніюватиме з металопластиковими профілями вашого вікна. Зрештою, сьогодні алюмінієві двері обробляють так, що зовні їх практично не відрізниш від дерев’яних, тож підійдуть вони для будь-якого інтер’єру – від модерну з його необмеженою фантазією до суворої та водночас стримано-розкішної класики.

Металеві двері сьогодні декорують різними способами. Найпростіший – за допомогою звичайної фарби. Для зовнішнього декору часто використовують спеціальне покриття – воно стійке до вологи та перепадів температур, і вважається найбільш довговічним.

Якщо мова йде про міжкімнатні двері, їх декорують деревом, плитою чи шпоном. В результаті ви отримуєте досить міцні конструкції, які не деформуються під впливом вологи, стійкі до появи плісняви та грибків. Зовні ж вони практично нічим не відрізняються від дверей із дерева.

В якості міжкімнатних конструкцій часто використовуються дерев’яні двері. Виготовлені з цільного дерева, вони тішать не лише своїм ідеальним зовнішнім виглядом, але й добротністю і довговічністю. Тим не менше, такі двері досить важкі, та й коштують вони недешево. І ще один неприємний момент: які б двері ви не купили, дерево залишатиметься деревом, а це означає, що волога негативно впливатиме на форму дверей.

Щоб здешевити вартість дерев’яних дверей, виробник часто склеюють докупи шматки дерева. Надійні і якісні конструкції, привабливі за ціною, ось лише текстура та колір різних шматків дерева можуть між собою відрізнятися.

Двері виготовляють і зі шпону, проте споживачі вже давно поставили їхню якість під сумнів. Натомість двері з тирсоплити, покриті спеціальною захисною плівкою, вже давно довели свою надійність.


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.