У Франції можна купити свічки з ароматом Парижу Автор: lesya · Опубліковано: 18.03.2014 18:23 · Розділ: Життя

Важко знайти жінку, яка хоча б раз в житті не мріяла побувати в Парижі. Так уже склалося, що Париж асоціюється в нашій уяві з романтикою і коханням, а якій дівчині не хотілося б хоч на мить стати найбільш жаданою жінкою світу?... Напевне, таких немає…

Та для багатьох Париж залишається тільки мрією. Чи то щоденна рутина сірого існування, чи фінансові труднощі, чи, може, тавро «дорослішання», - що б там не було, та з роками багато жінок навіть починають соромитися своєї мрії, і, щоб уникнути насмішок, ховають її так далеко, що навіть самі бояться про неї згадати. А дарма: мрії на те і є мріями, щоб збуватися: трішки зусиль – і ви б опинилися в Парижі.

Нагадати про чарівну і романтичну атмосферу столиці Франції (а такі нагадування, як ніщо інше, спонукатимуть зледачілих до дії), допоможе творіння мерії Парижа, яка у співробітництві з туристичним бюро та парфумерним брендом Made in Paris випустила на ринок особливий продукт – свічки з ароматом Парижу.

Свічки дійсно передаватимуть аромати Парижу, його найпопулярніших районів та визначних пам’яток, в яких здебільшого й бувають туристи. Сувеніри і справді ексклюзивні, адже вони дозволять вдихнути аромат Парижу навіть тим, хто ніколи там не бував

Виготовлені свічки з бджолиного воску, який сам по собі дарує аромат затишку. Крім того, до них входять ефірні олії, виготовлені парфумерами з Граса.

Ексклюзивна колекція свічок з ароматом європейської столиці отримала назву Ville de Paris. Всього до її складу увійшло вісім ароматів. А отже й вісім "запашних" районів Парижу.

Для прикладу, «Єлисейські поля» пахнуть зеленню і шампанським, «Острів Сен- Луї» - річковою водою та квітами, знаменитий "Сен-Жермен-де-Пре" випромінює аромат деревини і вугілля. «Монмартр» пахне квітами і фруктами, а аромат «Маре» дозволить насолодитися атмосферою старих будинків паризької знаті. «Вандомська площа» навіюватиме думки про велич Парижу. На кожній такій свічці красується зображення чи не найвизначнішої пам’ятки Парижа – Ейфелевої вежі.

Коштують свічки з ексклюзивної колекції недешево – за один екземпляр «ароматного Парижу» доведеться заплатити сорок п’ять євро. Тішить те, що задоволення від вдихання паризьких ароматів ви можете розтягнути не на один вечір – свічка розрахована на сорок годин горіння. Придбати оригінальні сувеніри можна в бутиках City of Paris.


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.