Іспанія пропонує туристам відвідати пам'ятки-новинки Автор: lesya · Опубліковано: 18.03.2014 17:28 · Розділ: Суспільство

Тури в Іспанію – один з найпопулярніших напрямків серед вітчизняних туристів. Це не дивно, адже Іспанія – це та країна, яка радо приймає як любителів спекотного сонця та сонливого відпочинку на морському узбережжі, так і тих, кому до душі активний відпочинок, – в країні чимало гірськолижних курортів.

Про пам’ятки Іспанії сказано чимало, і практично всі туристи, які вирішують відвідати цю сонячну і гарячу країну, вже знають заздалегідь, куди їм податися.

У нашій статті мова піде про новинки, які ви зможете побачити, купивши тур в Испанию.

Castillo de Santueri відкрито для відвідування (фото з www.photaki.es)
Castillo de Santueri відкрито для відвідування (фото з www.photaki.es)

1. Однією з найновіших пам’яток країни стало місто Алькала-де-Енарес – місцеві лелеки, власне, і стали тією пам’яткою, на яку поспішають подивитися туристи з усього світу. Екскурсії триватимуть з березня до середини травня – протягом всього періоду, коли птахи будуватимуть гнізда. Всього в місті налічується близько ста пар птахів, і туристи мають можливість не лише оглянути найбільш панорамні краєвиди, але й зробити чудові фотографії пташиних гнізд.

2. Ще одним місцем, яке однозначно заслуговує на увагу туристів, є Музей романської мозаїки, який відкрився нещодавно у Севільї. Музей включатиме дев’ять виставкових залів, і, відвідавши їх, туристи зможуть ознайомитися з історією мозаїки.

Музей розташований в місті Касаріче (Casariche) в іспанській Анлдалусії. Відвідати музей можна в рамках екскурсії, присвяченої Ель-Темпранільо (El Tempranillo) – знаменитому розбійнику, який орудував на схилах Сьєрра-Морена в першій половині XIX століття.

3. Тим, хто вирішив відвідати Майорку, обов’язково слід завітати в старовинний замок Castillo de Santueri, збудований у 1312. Він стоїть на скелястому підвищенні завбільшки 400 метрів, і любителям середньовічної архітектури обов’язково слід тут побувати.

На даний час триває реконструкція замку, але деякі зали вже відкриті для відвідувачів. Серед них – старовинні колодязі, тронний зал, а також кімната, в якій розміщувалася охорона.

4. Якщо ж ви в захваті від іспанської кориди – вам пряма дорога в Естремадуру. Ця область пропонує туристам на власні очі побачити, як живуть тореадори. Екскурсія Dehesa y Toro дозволить вам не лише ознайомитися з життям биеків, але й скуштувати страви з бичачого м’яса, відвідати тематичні музеї в Бадахосі та Моралехі, а також побувати на аренах для кориди XIV століття.


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.