5 способів відрізнити успішного копірайтера від пройдисвіта Автор: lesya · Опубліковано: 18.03.2014 12:51 · Розділ: Цікаві факти

Фото з сайту sitear.ru
Фото з сайту sitear.ru

Професія копірайтера сьогодні приваблює все більше охочих заробити в Інтернеті. При чому подаються в цю сферу всі – від грамотних і успішних людей зі знанням особливостей тієї чи іншої мови, з розумінням рекламних стратегій та психологічних особливостей потенційних користувачів до відвертих профанів, які і в усному мовленні заледве два слова докупи зліпити можуть, не говорячи вже про написання якісних статей, що повинні стати інструментом успішних продажів.

А є такі – і їх досить багато, - які ніби й пишуть правильно, і стратегіям рекламного бізнесу слідують від пункту до пункту, але написані ними статті все одно не приносять бажаного результату, в результаті чього витрати на оптимізацію і продвижение сайтов в Волгограде з успішних інвестицій перетворюються на пустопорожню трату грошей. Чому це відбувається? Тому, що копірайтери поділяються на успішних і неуспішних. Власне, з першими і слід мати справу, оскільки частиною власного успіху вони готові поділитися і з замовниками.

Павло Берестнєв, автор власного блогу в Інтернеті, вирішив розібратися, яких копірайтерів можна вважати успішними, а яких ні. І виділив всього п’ять головних відмінностей.

1. Успішний копірайтер-професіонал випромінює позитивну енергію. Це людина, впевнена у власних силах і здібностях, яка завжди перебуває в прекрасному настрої. Така людина заражає оточуючих позитивом, а її усмішка піднімає настрій іншим. Справа в тому, що людина, яка силою писемного слова може переконати інших робити те, що їй треба, з власним негативом справиться ще швидше.

2. Від успішного копірайтера в розмові ви почуєте більше запитань, ніж відповідей, а тим паче, порад. Професіонал по зернині збирає всі потрібні йому знання і досвід, й воліє слухати корисного співрозмовника, ніж наліво-направо роздавати поради. У випадку з дилетантом ситуація цілком протилежна: він так хоче покрасуватися власним умінням, що це одразу впадає у вічі.

3. Успішний копірайтер не товаришує з логікою. Логіці немає місця там, де на сцену виходять емоції та відчуття – а саме до них апелює написаний вправним копірайтером рекламний текст.

4. Найпереконливішим для копірайтера аргументом є результат тестування. Ви можете наводити скільки завгодно теоретичних тверджень, єдине, на що зверне увагу копірайтер-професіонал, - це результати практичного використання написаної ним статті, які виявляються в результатах тестування. Його цікавлять тільки цифри, цифри і ще раз цифри.

5. В роботі успішний копірайтер орієнтується не на гроші. Його куди більше цікавить конверсія. Якщо написаний копірайтером текст допомагає нарощувати клієнтську базу, це означає, що і замовлення, і гроші в нього будуть завжди. Крім того, успішний копірайтер практично ніколи не відчуває труднощів у фінансовому плані.


Інші новини розділу