У Японії роздаватимуть "сертифікати закоханих" Автор: lesya · Опубліковано: 18.03.2014 07:23 · Розділ: Події у світі

Японські закохані отримають особливий статус – їм видаватимуть спеціальний документ, який офіційно підтверджуватиме їхні почуття.

Видаватимуть особливий документ всім закоханим мешканцям Японії, а не лише тим, хто мешкає в японському місті Нагареяма в префектурі Тіба, влада якого і стала організатором проекту. В спеціальні сертифікати можна буде внести ім’я об’єкта всесильних почуттів та інші відомості про себе та про свого партнера.

Щоб документ став «дійсним», необхідно його відповідним чином заповнити. Перше, що слід зробити, це внести своє ім’я, вказати дату першої зустрічі з коханим, місце, де ви вперше зустріли свою любов, а також відповісти на кілька запитань, серед яких, наприклад, відомості про те, чи раніше власник сертифікати закохувався, чи це його перше справжнє почуття. Цікавим є і те, що сертифікати видаватимуться не лише взаємно закоханим парам: навіть ті, хто кохає без відповіді, може отримати документ, просто деякі питання пункту доведеться пропустити.

Документи видаватимуться до травня цього року, тож японським закоханим варто поспішити.

Юридичної сили вони, ці сертифікати, ясна річ не мають. Тим не менше, влада міста, яка виступила ініціатором оригінального проекту, сподівається, що такий документ приверне увагу закоханих, що в кінцевому результаті допоможе підвищити народжуваність в регіоні (ось такі-от пікантні плани японських властей :-) ).

На даний час не уточнюється, скільки всього мешканців Нагареяма звернулося за сертифікатами.

Цікавим є і той факт, що отримати та заповнити сертифікат можуть не лише мешканці міста і не лише японці. Бланк сертифікату на японській мові можна скачати в Мережі. Залишиться лише заповнити його відповідним чином, роздрукувати та вручити коханій чи коханому в якості сюрпризу.

Що стосується незвичайних документів, то тут на згадку спадає Латвія і Естонія. У цих країнах можна отримати паспорт негромадянина країни. Ці паспорти видаються всім тим, які переїхали жити на територію цих країн за часів існування СРСР. Справа в тому, що період з 1940 по 1991 рік вважається в країні окупацією, тому визнати мігрантів тих часів повноправними громадянами влада країн просто не може.

Тим не менше, власники таких паспортів мають широкі права – як і громадяни, за винятком хіба що права голосу на виборах. А це право здобути доволі легко – потрібно лише скласти іспит з мови та історії країн.

Джерело: http://www.ukrinform.ua/

Інші новини розділу