Три години на роботу та чотири на секс: вчені з'ясували, як виглядає ідеальний чоловічий день Автор: lesya · Опубліковано: 17.03.2014 23:16 · Розділ: Суспільство

Яким повинен бути ваш ідеальний день? Скільки годин ви готові присвятити роботі, догляду з собою, сну та відпочинку? Скільки часу відведете на спілкування з близькими? Згідно з результатами нового дослідження, чоловіки готові виділити на роботу всього три з половиною години, тоді як сексом вони раді займатися близько чотирьох годин.

Ідеальний чоловічий день виглядає наступним чином: чотири години дев’ятнадцять хвилин вони готові займатися сексом, три години тридцять шість хвилин представники чоловічої статі спромоглися присвятити роботі, три години двадцять дві хвилини – цей час вони милостиво готові пожертвувати зустрічам з друзями, а також спілкуванню з рідними та близькими. Протягом двох годин тридцяти восьми хвилин вони не проти були б поласувати смачними стравами в барі, а ось на догляд за собою чоловікам знадобиться всього двадцять дев’ять хвилин.

Решту часу, який залишиться, чоловіки присвятять сну.

Дві третини респондентів також зізналися, що, сидячи на унітазі, коротатимуть час за допомогою смартфонів і планшетів, 26% опитаних заявили, що під час занять сексом з партнеркою в умі складатимуть список справ на наступний день!

В ході дослідження більше половини чоловіків, яким виповнилося тридцять чотири роки, зізналися, що їх всерйоз турбує наступний факт: якщо вони не заповнюють увесь свій час якимись заняттями, їх непокоїть думка, що вони не беруть від життя все, що треба. Тому четвертина усіх опитаних намагаються максимально заповнити свій день, щоб здобути нові знання та навики.

70% чоловіків навіть готові пожертвувати кількість друзів, щоб вивільнити час для саморозвитку.

П’ята частина респондентів зізналася, що використовують вільний час, щоб вивчити іноземну мову чи здобути якісь знання в іншій сфері. І використовують вони для цього планшети. 64% респондентів зізналися, що сучасні технології дозволяють їм розвиватися і відповідати вимогам теперішнього світу.

Дослідження проводилося на замовлення англійсько-голландської компанії, що займається виробництвом дезодорантів. Менеджер компанії Пол О'Коннор заявив, що вимоги сучасного суспільства змушують людей постійно перебувати в тонусі. В результаті молоді люди перебувають під постійним тиском, шукаючи нові технологічні рішення, які могли б покращити їхнє життя. А це - не надто позитивне явище...

Джерело: http://fedpost.ru/

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.