Чоловік, який ледь не затонув, подасть позов на своїх рятувальників Автор: lesya · Опубліковано: 17.03.2014 18:47 · Розділ: Події у світі

Якщо ви рятуєте комусь життя, то очікуєте від нього хоча б елементаної вдячності, але аж ніяк не судового позову. Тим не менше, варто бути обережними: вас може чекати досить несподіваний і не надто приємний сюрприз.

Недавно один американець, що ледь не затонув у власному автомобілі, вирішив подати позов на своїх рятувальників. І, ймовірно, на це у нього є повне право.

Потерпілий американець, якому ледве вдалося вижити, є мешканцем штату Колорадо. Чоловік на власному карі заїхав у водойму й не міг звідти вибратися. Життя йому врятували рятувальники, та попри це чоловік їхньою роботою украй незадоволений. Тепер він має намір подати позов на співробітників рятувальних спецслужб, оскільки через те, що вони недобросовісно віднеслися до виконання своїх обов’язків, він мало не загинув. Ще один позов він подасть на владу округу, яка, на його думку, теж провинилася.

Інцидент стався ще восени минулого року. Американець Рой Ортіс (Roy Ortiz), не очікуючи лиха, їхав звичним маршрутом на роботу – на власному карі. І ось він заїхав на затоплену повінню дорогу, втратив керування й заїхав в затоку, де ледь не загинув.

Врятувало чоловіка тільки те, що всередині кару утворилася повітряна подушка, і протягом двох годин Рой дихав залишками повітря, очікуючи, коли ж врешті-решт приїде служба порятунку. Але вона не поспішали, і коли вже чоловік втратив будь-яку надію на порятунок, кар врешті-решт дістали з-під води і Роя було госпіталізовано. З того часу пройшло півроку, але чоловік дотепер не може оговтатися від того, що сталося: у нього проблеми зі здоров’ям, а також досить сильна психологічна травма, йому частенько сняться кошмари, ніби він замерзає насмерть.

Тепер чоловік вирішив, що він просто повинен подати позов на рятувальників. Він неймовірно вдячний, що ті врятували йому життя. Та все ж чоловік незадоволений тим, що служби працювали надто повільно, через що він ледь не розпрощався з життям. Тепер він сподівається через суд відвоювати компенсацію в розмірі половини мільйона доларів.

За словами Ортіса, рятувальники думали, що він уже мертвий, тож не дуже поспішали діставати кар з-під води. Крім того, він звинувачує владу округу Боулдер, яка не перекрила дорогу під час повені і навіть не попередила про небезпеку.

Чоловік уже підготував всі необхідні документи, і тепер буде домагатися сплати компенсації.

Джерело: http://shett.ru/?p=1214

Інші новини розділу