Індійський виробник випустив смартфони, що працюватимуть на двох операційних системах Автор: lesya · Опубліковано: 17.03.2014 17:13 · Розділ: Нові технології

Боротьба операційних систем для мобільних пристроїв сьогодні в розпалі, і користувачі готові вперто відстоювати свій вибір. Комусь до душі ОС від Apple, хтось в захваті від Android, а для третіх привабливіша Windows Phone. А є й такі, які не можуть визначитися з вибором. Власне, на останніх і орієнтований пристрій індійської компанії Karbonn Mobiles.

Нещодавно компанія випустила пристрій, в якому співпрацюватимуть дві операційні системи - одна з них - Android, друга - Windows Phone 8. Тепер всі, кого приваблюють функціонал Windows Phone, зможуть користуватися додатками для Android, скачати які можна на сайті http://fast-android.net.

Пристрій повинен надійти у продаж вже влітку цього року. Щоправда, поки що невідомо, чи продаватиметься пристрій за межами Індії. Не розголошуються і характеристики нового мобільного.

Смартфон отримає кращі особливості обох ОС (фото з mob.ua)
Смартфон отримає кращі особливості обох ОС (фото з mob.ua)

Таким чином пристрої, випущені індійським виробником, стануть першими пристроями, що працюватимуть і на базі Android, і на базі Windows Phone. Що ж стосується планшетів, то раніше компанії Asus і ViewSonic вже випускали пристрої з інтегрованими Windows 8 та Android.

Щоб випустити смартфон, який поєднуватиме можливості обох операційних систем, індійському виробнику довелося заручитися підтримкою компанії Microsoft і підписати договір про ліцензування. Щоправда, з домовленістю проблем не виникло, адже остання нічого не має проти випуску смартфонів, що працюють на кількох операційних системах, в тім числі і Windows Phone. Більше того, компанія сама виступала з відповідними пропозиціями для інших виробників - восени минулого року схожу пропозицію про співпрацю отримала тайванська компанія HTC, якій було запропоновано встановлювати Windows Phone на апарати HTC, в яких встановлено ОС Android.

У даному контексті відзначимо, що в минулому місяці досить цікаві смартфони випустила компанія Nokia. Операційна система пристроїв – щось середнє між Android і Windows Phonе, хоча й позиціонуються вони як смартфони на базі Android. Тим не менше, пристрої не надто вразили користувачів. За їхнім зізнанням, Android від Nokia вийшов якимось особливим і, на превеликий жаль, не надто зрозумілим і зручним: для прикладу, всі програми і додатки для ОС, які так чи інакше дотичні до Google, смартфонами від Nokia не підтримуватимуться.


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.