Електродвигуни в побуті Автор: lesya · Опубліковано: 17.03.2014 13:21 · Розділ: Природа

Електродвигуни сьогодні знайшли застосування практично в усіх сферах нашого життя - від промисловості до елементарного побуту

Так, в промисловості різних масштабів і спрямувань електродвигуни використовуються дуже широко. Часто ними оснащують електрокари, які перевозять товари на складах і в гіпермаркетах. Справжнім помічником ці агрегати стають для людей, що займаються сільським господарством, оскільки дозволять привести в роботу цілий ряд техніки, саме тому охочих купить электродвигатель сьогодні є чимало.

Та все ж у більшості своїй це люди, які розуміються на електротехніці і добре знають, що таке електродвигун і з чим його їдять. Для решти ж цей пристрій залишається настільки ж незрозумілим і далеким, як і квантова фізика, для прикладу.

Насправді ж всі ми у повсякденному житті користуємося електричними двигунами, часто навіть не замислюючись над тим, що саме вони дозволяють нам жити комфортно.

Моторний човен дозволить здійснити захопливу подорож (фото з сайту www.motolodka.ru )
Моторний човен дозволить здійснити захопливу подорож (фото з сайту www.motolodka.ru )

Так, всі ми знаємо, що значить для жінки фен – такий собі непримітний пристрій для сушіння та укладання волосся. Нічого особливого, на перший погляд… Але не все так просто, як ви собі думаєте: відберіть у жінки фен, і ви опинитеся на волосину від загибелі: представниці прекрасної статі використовують цей пристрій мало не щодня, адже в сукупності з певною кількістю зусиль він допомагає їм виглядати красиво і спокусливо.

Ще одна річ, яку так полюбляє жіноцтво, це пральні та посудомийні машини. Звісно, на красу вони безпосередньо не впливають, але ось з рутинною і ненависною роботою у вигляді прання та щоденного миття посуду справляються прекрасно. Як ви вже встигли зрозуміти, в пральних машинах також використовується электродвигатель асинхронный.

Використовуються електродвигуни і в холодильниках та морозильних камерах, мікрохвильових печах, кухонних комбайнах та електричних м’ясорубках – словом, всюди, де потрібно перетворити електричну енергію в механічну, тому на практиці кожна господиня, далека від фізики і механіки, практично щодня використовує в роботі електродвигуни.

В принципі, для цього й господинею не треба бути – наші комп’ютери, які ми використовуємо щодня, також оснащені електродвигунами.

А ще електродвигуни, щоправда, набагато потужніші, обов’язково знадобляться любителям водних видів відпочинку – такий двигун, причеплений до човна, дозволить вам здійснити незабутню і захопливу подорож водними просторами нашої країни.


Інші новини розділу