У США випустили будильник, який будитиме своїх господарів ароматом смаженого бекону Автор: lesya · Опубліковано: 14.03.2014 20:29 · Розділ: Цікаві факти

Для всіх любителів м’ясних страв компанія м'ясних товарів Oscar Mayer створила оригінальний продукт – будильник, який будитиме сплюхів ароматним запахом бекону та звуком м’яса, що смажиться на сковороді. Такий будильник чудово підійде тим, хто з неохотою снідає вранці: вже з перших секунд після пробудження ваш організм налаштується на поїдання пресмачного стейка з хрусткою шкоринкою.

Пристрій отримав назву «Прокинься й відчуй запах бекону». Не надто оригінально, зате все зрозуміло і ясно. Зовні виглядає будильник як звичайнісінька чорна коробка, а ось усередині це високотехнологічний продукт.

Працюватиме він наступним чином: будильник під’єднюватиметься до iPhone, на якому встановлено додаток з однойменною назвою. Власне, додаток і працюватиме в якості будильника, тож звук м’яса, що смажиться, виходитиме не з коробочки, а зі смартфону. Але ось запах… Паралельно зі звуком будильника, чорна коробочка розпочинатиме свою роботу, випромінюючи аромат апетитного бекону.

Ароматний запах бекону одразу відправить вас на кухню (фото з сайту lpost.ru)
Ароматний запах бекону одразу відправить вас на кухню (фото з сайту lpost.ru)

Додаток можна буде завантажити на сайті компанії безкоштовно. А пристрій, що продукуватиме запах, доведеться купити окремо. Пристрій повинен надійти у продаж зовсім скоро, а поки що охочі отримати гаджет можуть зареєструватися на сайті і стати учасником розіграшу будильника з ароматом бекону. Насолодитися ароматом смаженого бекону переможці розіграшу зможуть вже в квітні цього року.

Маркетинговий директор компанії, що випустила будильник, вирішив пояснити таку оригінальну ідею. За словами Тома Біка (Tom Bick), американці просто жити не можуть без бекону. Вони обговорюють цей продукт безперестанку – в реальному житті і в соціальних мережах, і, схоже на те, він не надоїдає їм ні в яких проявах.

Власне, такою любов’ю американців до цього продукту вирішили скористатися й інші виробники: раніше на ринок вийшов крем для засмаги з запахом бекону, презервативи з аналогічним ароматом, можна знайти навіть парфуми, що пахнуть свіжозасмаженим стейком. Одним словом, деякі американці просто схибнулися на беконі.

Кількома днями раніше ми писали про мережу піцерій Domino's Pizza: для залучення відвідувачів бразильське відділення компанії провело оригінальну рекламну акцію, випустивши в світ диски з ароматом піци.

Джерело: http://shett.ru/?p=1208

Інші новини розділу