Вчені назвали продукт, який знижує імунітет удвічі Автор: lesya · Опубліковано: 14.03.2014 15:09 · Розділ: Краса і здоров'я

Людський організм працює за особливими схемами, які до кінця не вдалося розгадати ще нікому. Але вчені не зупиняються: нові дослідження дозволяють зрозуміти, яким чином працює наш організм.

Наукова робота, про яку піде мова у нашій статті, стосується імунітету. В рамках свого дослідження, результати якого з’явилися на сторінках видання American Journal of Clinical Nutrition and Dental Survey, вчені намагалися з’ясувати, які продукти знижують наш імунітет.

Справді, до цього часу більшість дослідників акцентувалися на тому, як би посилити імунну функцію організму. Щоразу з’являються статті про те, що слід їсти, щоб не хворіти, однак ніколи ще не розглядалася тема, від яких продуктів краще відмовитися.

Фото взято з сайту infosmi.net
Фото взято з сайту infosmi.net

Результати нового дослідження говорять, що наш імунітет не любить цукор. І не лише цукор: всього сто грамів вуглеводів - фруктози, глюкози і сахарози – пригнічують здатність білих кров'яних тілець знищувати шкідливі мікроорганізми вдвічі.

При цьому зниження імунітету настає моментально: всього через півгодини після того, як організм почав перетравлювати цукор, імунітет знижується. І цей ефект триває протягом п’яти годин. При цьому найбільш небезпечною є третя годна після вживання солодкого – після двох годин з часу вживання цукру імунітет знижується на п’ятдесят відсотків.

Ще менша кількість глюкози – всього сімдесят п’ять грамів – суттєво знижує активність лімфоцитів. Як відомо, лімфоцити утворюються в мигдалинах, селезінці та вилочковій залозі. Саме вони очищають наш організм від токсинів та шкідливих мікроорганізмів.

Несподівані результати: частенько хворим приносять фрукти і фруктові соки. Тим не менше, прості цукри, які входять до складу цих соків, здатні пригнічувати імунні функції нашого організму, тож хворим на інфекційні захворювання солодкої їжі і напоїв слід уникати.

Навпаки, краще трохи поголодувати: під час голодування рівень цукру в крові знизиться, що спонукатиме імунну систему до негайної дії. Тож краще по можливості відмовитися від їжі в перші дні захворювання, але в рамках розумного.

Якщо ж голодувати надто довго, загальний стан організму погіршиться, рівень енергії знизиться, й імунна система не захоче працювати. В усьому слід дотримуватися міри.

Якщо у весняний період ви хочете вберегти себе від захворювань, відмовтеся від солодкого: це й імунітет підвищить, і до літа допоможе підготуватися.

Джерело: http://newsland.com/news/detail/id/1338551/

Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.