Каченя, що живе під бородою Автор: lesya · Опубліковано: 14.03.2014 16:39 · Розділ: Природа

Купуючи яйця у супермаркеті, в більшості своїй ми очікуємо отримати смачний, корисний і поживний продукт харчування, але нічого більше. Власне, з такими думками і прийшов в магазин бородань Брайан Досс – йому знадобилися звичайні курячі яйця, з яких він планував посмажити пресмачну яєчню. Але де там – чоловіка чекав несподіваний сюрприз.

Одного дня Брайан пішов у магазин за покупками. Набравши вдосталь продуктів, хлопець вирішив прихопити з собою велику упаковку фермерських яєць.

Як і годиться, чоловік розрахувався на касі, і, нічого не підозрюючи, почимчикував додому. Вдома він почав розкладати покупки по місцях і несподівано почув тоненький писк. Брайан почав прислухатися, звідки лунають звуки, поки не зрозумів, що це до нього «говорить» упаковка з яйцями. Відкривши її, чоловік оторопів: на нього дивилися очі маленького курчати.

Коли чоловік отямився від побаченого, його накрила хвиля здивування: як маленькому курчаті вдалося вижити в таких умовах? Адже яйце, в якому воно було, перевозили, зберігали в холодильнику, а потім ще й в упаковці з яйцями – ось що значить жага до життя.

Брайан Досс і його каченя (фото взято з сайту http://www.horoshienovosti.ru/2014/03/05/boroda-y-myjhin/)
Брайан Досс і його каченя (фото взято з сайту http://www.horoshienovosti.ru/2014/03/05/boroda-y-myjhin/)


Зрозумівши, який нелегкий шлях довелося пройти жовторотику, Брайан вирішив не кидати свого новоспеченого друга в біді. І справді, чому б не завести собі домашнього улюбленця, тим більше, якщо він сам стрибнув вам у руки? Точніше, у випадку з Брайаном – в бороду, адже чоловік має довгу пухнасту бороду, яке курча одразу облюбувало. Очевидно, вона нагадувала пташці тепле мамине пір’я.

Брайан Досс взяв курча під свою опіку. Він його годував і оберігав. А коли йшов на вулицю, завжди брав птаха з собою – той ховався під бороду і там зігрівався. Через деякий час курча визнало Брайана матір’ю, але ось виявилося, що то зовсім не курча, а маленьке каченя. З якого, природно, виросла качка.

Пташеня вже протягом десяти тижнів живе в чоловіка, воно гарненько підросло і навчилося «розмовляти». Слід сказати, що у Брайана є досвід догляду за птахами – колись він працював волонтером з порятунку тварин, тож спілкування з каченям приносить йому виключно радість.

Вдень качка плюскочеться у ванні, а вночі спить біля свого господаря. На прогулянку вони також виходять разом. Та й вечорами, як каже Брайан Досс, люблять побесідувати…

Джерело: http://www.horoshienovosti.ru/2014/03/05/boroda-y-myjhin/

Інші новини розділу