KIA продемонструвала два прототипи електричних велосипедів Автор: lesya · Опубліковано: 14.03.2014 13:17 · Розділ: Авто-мото

Фото з blog.caranddriver.com
Фото з blog.caranddriver.com

Недавно компанія KIA Motors, що займається випуском автомобілів, представила публіці досить цікаву новинку: два прототипи електричних велосипедів. Як можна догадатися з назви, такий велосипед зможе рухатися за допомогою електричної тяги.

В «електричному» варіанті повинен вийти як дорожній велосипед City, так і гірський двоколісник МТВ. Обидві моделі планують оснастити потужними електромоторами, тож у плані динамічних характеристик вони викликають неабияку цікавість. Крім того, в конструкції велосипеда і моторів задіяні найсучасніші інноваційні рішення.

KIA Electric Bicycle (KEB) приводитиметься в рух завдяки роботі досить потужного як для велосипеда електромотору, загальна потужність якого складає 250 Ватт. Привід у велосипеда на заднє колесо. Велосипед оснащений літій-іонними акумуляторами, що продукують струм в розмірі 10 Ампер та напругу в 36 вольт.

Батареї вистачить на сорок кілометрів їзди, а для повної підзарядки акумулятора знадобиться десь чотири години. Батарею розміщено таким чином, щоб її було легко знімати та ставити на місце для підзарядки.
Поки що розробки знаходяться на стадії прототипу, тож купить горный велосипед в СПб з електродвигуном можна буде нескоро. Розроблялися прототипи в центрі досліджень виробника у Кореї.

Окрім електродвигуна, представлені недавно прототипи отримали інноваційну раму. З вигляду вона скидається на вуглепластик, та насправді це не так: рама велосипедів виготовлена шляхом штампування металів з використанням сучасного методу роботизованого зварювання.

Виготовляють раму наступним чином: листи металу відправляють під спеціальний прес, де з них формується права і ліва частина металевої рами. Далі ці частини піддають роботизованому зварюванню, що дозволяє повністю уникнути навіть найменших дефектів стосовно форми та гарантує якісне зварювання. Така технологія є і дешевшою, і надійнішою.

І дорожню, і гірську модель розробники обладнали однаковими моторами і однаковими батарейними агрегатами. Загальна вага останніх, до речі, складає двадцять кілограмів. Максимальна швидкість, яку здатні розвивати велосипеди, складає всього двадцять п’ять кілометрів за годину – було б, імовірно, більше, але саме такі обмеження для велосипедистів прийняті в країнах ЄС.

Прототипи були зібрані на території Німеччини, хоча мотори, рами та акумуляторні системи виготовлялися в Кореї. А ось ланцюговий привід і гальма «приїхали» з Японії.


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.