Вища освіта захистить від ожиріння Автор: lesya · Опубліковано: 13.03.2014 19:33 · Розділ: Краса і здоров'я

Цікаве дослідження, результати якого обов’язково зацікавлять прекрасну половину людства, провели недавно британські дослідники. Їм вдалося з’ясувати, як рівень освіченості людини пов’язаний з її фігурою.

Експеримент був досить масштабним, тому дослідження однозначно заслуговує на увагу.

Всього в експерименті були задіяні двісті п’ятдесят тисяч жінок, які є мешканками семи країн світу. При цьому рівень достатку всіх учасниць експерименту був різним.

В результаті виявилося, що у жінок з відсутністю освіти або з початковим рівнем освіти схильність до ожиріння рівняється 39%-ій імовірності. Цей показник знижується в жінок, які здобули середню освіту – до 25%. А в жінок, які мають вищу освіту, ризик виникнення ожиріння знижується до 2%.

Натомість рівень достатку негативно позначається на жіночій фігурі – чим більші доходи, тим частіше жінка купує калорійну їжу, що в результаті негативно позначається на її фігурі.

Освіта впливає на фігуру
Освіта впливає на фігуру


Дослідження проводилося співробітниками Університетського коледжу Лондона. За словами вчених, вони вперше вирішили зіставити зв’язок між рівнем доходів, освітою та ризиком виникнення зайвої ваги.

Тим не менше, дослідження навряд чи назвеш актуальним для всіх країн. Справа в тому, що всі учасниці експерименту є мешканками країн, що розвиваються - Перу, Нігерії, Беніну, Індії, Йорданії та Колумбії. Саме в цих країнах зростання достатку призводить до того, що жінки купують калорійну їжу, яка надходить з глобального ринку, що не може позитивно позначатися на фігурі. Водночас, твердить Аміна Айтсі-Сельмі, що проводила дослідження, з ростом рівня освіти схильність до появи зайвої ваги знижується, тому що люди починають більше піклуватися про своє здоров’я.

Дослідники з’ясували, що ті жінки, які займаються самоосвітою, не лише вибирають корисні продукти, але й намагаються проходити всілякі там додаткові процедури, спрямовані на покращення стану їхнього здоров’я.

Усіх учасників експерименту розділили на п’ять груп за рівнем доходу, рівнем освіти, станом здоров'я, а також за ступенем доступності зручностей і наявністю нерухомості.

В принципі, з результатами дослідження можна посперечатися: рівень доходів часто відіграє важливу роль в плані збереження стрункої фігури для жінок. Коли доходи високі, то доступні і фітнес-клуби, і низькокалорійну смачну їжу можна купувати, коли заманеться.

Джерело: http://www.innov.ru/

Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.