Економити папір допоможуть газети з гнучким дисплеєм Автор: Lesly · Опубліковано: 03.08.2009 14:52 · Розділ: Нові технології

Електронні повідомлення, електронні книги та інші подібні можливості сучасної техніки в певній мірі скоротили потребу в папері, однак все зовсім по іншому з газетами: щоденними, щотижневими, щомісячними… Безліч людей просто уявити не можуть ранку без чашки кави та газети. А це – тони паперу. Вихід з цієї проблеми знайшли дизайнери Seon-Keun Park та Byung-Min Woo. Їхній проект IN (innovation of newspaper) здійснить революцію в цій сфері.

Фото взяте з сайту yankodesign.com
Фото взяте з сайту yankodesign.com

Мобільну електронну газету IN оснащено вбудованим будильником та можливістю обирати новини з різних інформаційних джерел світу. Крім того, гнучкий дисплей новинки нікого не залишить байдужим.

Фото взяте з сайту yankodesign.com
Фото взяте з сайту yankodesign.com

Ввечері встановіть IN на спеціальну платформу, а вранці прилад розбудить вас. Сигнал будильника прозвучить о годині, яку ви обрали заздалегідь. Тепер ви можете взяти газету та насолоджуватися свіжими новинами.

Джерело: yankodesign.com


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.