До 2025 року люди не зможуть жити без Інтернету Автор: lesya · Опубліковано: 13.03.2014 15:35 · Розділ: Події у світі

Якщо ще якихось кілька десятиліть тому людству навіть мріяти не доводилося про Інтернет, то сьогодні ситуація змінилася настільки, що уявити своє життя без Мережі – не те що неможливо, але трохи страшно. Так, банківські операції, відеозв’язок, обмін інформацією – все це сьогодні здійснюється за допомогою Інтернету, і якщо б сталося таке, щоб Інтернет раптово зник, напевне, настав би справжній Апокаліпсис.

Але й цим все не обмежиться: спеціалісти говорять, що до 2015 року – всього через одинадцять років - Інтернет стане однією з головних потреб, необхідних для існування людини – нарівні з помешканням і харчами.

Відповідне дослідження проводилося аналітиками компанії Pew Research Center. За основу цього дослідження бралися дані кількох проведених фахівцями соціологічних опитувань. Проводячи опитування, дослідник намагалися з’ясувати, як та якою мірою сьогодні Інтернет впливає на людей.

Отримані результати дозволили вченим-аналітикам зробити припущення, що до 2025 року все населення планети піддасться колективному зсуву свідомості. І результатом цього зсуву стане те, що Інтернет стане таким же необхідним, як сьогодні нам необхідні їжа та повітря.

В опитуванні, проведеному дослідниками, взяло участь більше двох тисяч учасників. Вони повинні були дати відповідь на просте запитання: як, на їхню думку, за найближчі десять років Інтернет вплине на людей.

Значна частина учасників опитування відзначили, що день за днем Інтернет непомітно займає одне з центральних місць у їхньому повсякденному житті, і відбувається це тому, що Мережа поступово інтегрувалася практично в усі сфери нашого життя.

Справді, для багатьох людей Інтернет став прекрасним помічником у бізнесі, а для когось він є основним джерелом доходів. За допомогою Інтернету ми можемо купувати товар, навіть не виходячи з дому, та проводити низку інших банківських операцій. Соціальні мережі стали неймовірно широкою площиною для спілкування.

Та крім очевидної користі, Інтернет таїть в собі чимало небезпек. Найперше, чого слід остерігатися, це витоку конфіденційних даних, адже якщо вони стануть доступними комп’ютерним злочинцям, ті з легкістю зможуть зламати сайт банку і, для прикладу, спустошити рахунки користувачів.

Така залежність від Інтернету і справді лякає: виходить, для загибелі людства зовсім скоро вистачить одного лише відключення від Інтернету...


Інші новини розділу