Брендон Ховард за допомогою ДНК-тесту довів, що є сином Майкла Джексона Автор: lesya · Опубліковано: 13.03.2014 13:10 · Розділ: Музика

Смерть Майкла Джексона до цього часу викликає найбільш неймовірні припущення. Та, як виявляється, сповненим таємниць було і життя зірки.

Недавно виявилося, що у співака є ще один син – ясна річ, позашлюбний. Ним, як з’ясувалося, є відомий співак Брендон Ховард, який недавно довів, що є сином легендарного Джексона за допомогою аналізу ДНК. ДНК обох виконавців збігається на 99.9%!

В принципі, зовні Брендон Ховард і справді схожий на Майкла Джексона. Схожість простежується не лише у рисах обличчя, але й рухах, міміці та манері розмовляти.

Шокуюча для багатьох інформація цими днями з’явилася на сторінках сайту FilmOn.com. Ресурс також опублікував роздруківку тесту ДНК, з якої видно, що ДНК Майкла Джексона та ДНК Брендона Ховарда однакові на 99.9%.

Попри те, що Хорвад погодився пройти аналізи ДНК, він заявляє, що не має наміру доводити світові, що він - син Майкла Джексона. Більше того, він не хотів, щоб результати тесту були опубліковані, а інформація про ДНК піддалася розголосу. Тим більше, у нього немає наміру відсуджувати спадщину актора, заявив у відеозверненні Брендон.

Інформація одразу ж привернула до себе всезагальну увагу, і не встигла вона ще дійти до всіх шанувальників, як таблоїд TMZ взявся за спростування даних. Пред’явлені актором Алкі Девідом результати ДНК-тестів, за твердженням видання, недійсні. Щоб дійти такого висновку, багато зусиль докладати не прийшлося: всього кілька перевірених фактів, і одразу ж на поверхню сплив обман.

Перше, що зробили співробітники видання, це спробували відшукати лабораторію, в якій проводилися аналізи ДНК. Згідно з даними роздруківки, вона повинна була знаходитися в Ірландії та носити назву DNA Lab. Але такої лабораторії в Ірландії нема – принаймні, серед офіційно зареєстрованих дослідницьких центрів. Тому інформацію, твердить видання, не варто вважати достовірною.

Що ж стосується Брендона, то його мати, Мікі Ховард, і справді була знайома з Джексоном. Її кликали Біллі, і вона з Джексоном крутила роман у вісімдесятих. Власне, в 1982 році і народився Брендон, а через рік Майкл Джексон випустив свій хіт «Біллі Джин», у якому є рядки наступного змісту: «Але я не був у тебе єдиним, і пацан - не моя дитина».

Ось така-ось історія з цілою купою незрозумілих нюансів викликає бурхливі обговорення в Інтернеті. Як би там не було, не відзначити особливо схожість Брендона і Майкла неможливо.


Інші новини розділу