Як правильно ходити на підборах Автор: lesya · Опубліковано: 13.03.2014 11:00 · Розділ: Краса і здоров'я

Взуття має бути зручним (фото з www.liveinternet.ru)
Взуття має бути зручним (фото з www.liveinternet.ru)

Чи не найкращими друзями усіх красунь є каблуки. Вони не лише роблять ходу звабливою, а ноги довшими, але й виструнчують поставу та візуально прибирають кілька кілограмів. Саме тому жінки так полюбляють взуття на підборах. Та не штука купить обувь на каблуку – треба навитися ще й правильно ходити на підборах.

Погодьтеся, зсутулена жінка з зігнутими в колінах ногами виглядає не надто ефектно. Більше того, невміння правильно ходити на підборах може призвести до виникнення травм ступні і навіть спини. Тому експерти та медики дають усім представницям прекрасної статі одну пораду: перед тим, як купувати взуття на шпильках, навчіться правильно ходити на підборах.

Зробити це не так уже й важко, але тренування все-таки знадобляться.

1. Зручне взуття. Якщо ви мрієте про високі каблуки, то на взутті не варто економити. Нога повинна почуватися комфортно, адже лише так ви доб’єтеся легкої і практично невагомої ходи. Туфлі не повинні ні тиснути, ні натирати, і не варто розраховувати на те, що вони «розходяться». Нозі повинно бути зручно ще в магазині.

2. Вибір каблука. Якщо ви тільки починаєте ходити на підборах, вибирайте товстіший каблук. Він є більш стійким, тому навчитися ходити буде набагато легше. А вже потім, коли натренуєте ноги і поставу, можна буде перейти на тонесенькі шпильки.

3. Постава. Щоб ходіння у взутті на підборах не перетворилося на справжню муку, виробіть правильну осанку. Випростайтесь, вирівняйте плечі, голову підніміть прямо, живіт втягніть. Роблячи крок, пам’ятайте, що спершу вперед повинен переміститися корпус, а вже тоді нога: вона служить опорою, і не повинна викидатися на півметра вперед.

4. Кроки. Не варто робити кроки надто великими: довжина кроку повинна дорівнювати довжині роззутої ступні. Ставайте завжди на випрямлену ногу, не згинаючи її в коліні. Не варто наступати на п’яту – секрет гарної ходи на каблуках криється в тому, щоб ставати одразу на всю поверхню стопи, а не перекочувати ногу з п’яти на носок.

5. Відточіть плавність рухів. Не потрібно йти, як солдат на параді: ваші рухи повинні бути м’якими і плавними. Можете покрутити обруч – він допоможе виробити плавність рухів в районі талії, що неодмінно знадобиться, коли ви вирішите взути туфлі на каблуку.

6. Тренуйте ноги і задню сторону стегна. Як твердять медики, лише сильні натреновані ноги допоможуть уникнути травм, викликаних взуттям на підборах.


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.