Анджеліні Джолі видалять яєчники Автор: lesya · Опубліковано: 13.03.2014 10:11 · Розділ: Цікаві факти

Рак – одне з найстрашніших захворювань, яке щороку забирає життя мільйонів людей. Не шкодує він ні старих, ні малих, і вчені з усього світу намагаються винайти способи протистояння цій недузі. І, треба сказати, багато чого їм вдалося досягти.

На початкових стадіях рак сьогодні виліковний, а методи діагностики схильностей до розвитку раку дозволяють знизити ризики виникнення недуги.

В мережі, зокрема на сайті http://med.gn24.net, можна знайти чимало цікавої інформації, яка дозволить дізнатися більше як про симптоми, так і про методи лікування раку, а також дізнатися, які захворювання загрожують в першу чергу жінкам.

До речі, щоб вберегти себе від раку, чимало людей зважуються на оперативне втручання, в ході якого їм видаляють потенційно вразливі органи. При чому таких людей немало, серед них і всесвітньо відомі знаменитості.

Не стала винятком і знаменита голлівудська актриса Анджеліна Джолі. Її мати померла від раку у віці всього 56 років, тож Джолі з власного досвіду знає, що таке жіноча онкологія.

Щоб виключити можливість генетичної схильності до виникнення раку, Джолі зважилася на обстеження. І, на превеликий жаль, лікарі виявили у неї високий відсоток ризику. Багатодітна мати Анджеліна зважилася на операцію, в ході якої їй видалили молочні залози, поставивши натомість імплантати.

Сталося це в минулому році, і вчинок актриси неймовірно шокував громадськість. Одні сприйняли все негативно, оскільки вважають такі операції зайвою пересторогою, тоді як інші переконані, що вчинок Джолі повинен стати гарним прикладом для наслідування тим жінкам, у яких високий ризик розвитку раку.

Тим не менше, в актриси з цього приводу своя думка, адже що б там не говорила публіка, їй у першу чергу потрібно думати про свою сім’ю. Тож недавно стало відомо, що вже найближчим часом Джолі знову піде на операцію: цього разу їй видалять яєчники.

Актриса розповіла, що рішення видалити яєчники їй далося дуже складно, як, зрештою, і перша операція. Тим не менше, щоб максимально знизити ризик розвитку ракових захворювань, вона готова й на неї. Що ж стосується операції, проведеної торік, то, за її власним зізнанням, актриса анітрохи не пошкодувала про свій вчинок.

Ризики у Джолі і справді великі. Рак грудей до операції міг розвитися в актриси з 87% вірогідністю, тоді як рак яєчників – з вірогідністю у 85%. Після операції ризики знижуються до 5%.


Інші новини розділу