У Бразилії випустили DVD-диск з запахом піци Автор: lesya · Опубліковано: 12.03.2014 18:58 · Розділ: Життя

Попри розвиток сучасних технологій сьогодні ще є країни, в яких популярністю користуються послуги з прокату DVD-дисків. Однією з таких країн є Бразилія: популярність потокових відео тут тільки почала набирати оборотів, тож місцеві кінолюбителі охоче вдаються до послуг відеопрокату. Цією особливістю, так би мовити, бразильської культури вирішила скористатися компанія Domino's Pizza, відома на увесь світ мережа, що займається виготовленням ароматних піц. Для проведення рекламної акції компанія вирішила принести запах піци у дім потенційних клієнтів, при чому зробити це за допомогою DVD-дисків. Власне, у такий спосіб і було вирішено створити диск з ароматам гарячої та запашної піци від Domino's Pizza.

Щоб диск і справді розповсюджував запах піци, та й щоб користувачі ні про що не догадалися, на поверхню дисків з записаними фільмами було нанесено спеціальні барвники і ароматизатори, які реагують на нагрівання. Зовні диск абсолютно нічим не відрізнявся від інших, та коли в програвачі він нагрівався, на його поверхні проступав напис, зроблений на фоні зображення піци. А сам диск випромінював звабливий і апетитний аромат.

Таким чином, всі користувачі, які несвідомо взяли участь в рекламній акції, після перегляду фільму доставали з програвача диск з картинкою і написом наступного змісту: «Вам сподобався фільм? Наступний буде ще кращий з гарячою і смачною піцою Domino's».

Диск з ароматом піци неабияк здивував бразильців (фото з сайту snoom.ru)
Диск з ароматом піци неабияк здивував бразильців (фото з сайту snoom.ru)

Отримали диски далеко не всі мешканці Бразилії: акція охопила лише два міста - Сан-Паулу та Ріо-де-Жанейро. Аромат піци наносився на диски десятьох фільмів, і отримати їх могли місцеві мешканці, які звернулися в пункти відеопрокату за черговою відеоновинкою. При цьому роздавалися вони, як уже зазначалося, без будь-якого попередження, тож бразильців чекала справжня несподіванка.

Отримати диски можна було лише в тих пунктах прокату, які стали партнерами програми.

У даному контексті відзначимо, що мережа Domino's Pizza вже давно прославилася оригінальною рекламою. Десь так з два роки тому рекламники Голландського відділення мережі вирішили замінити звук двигунів своїх електричних скутерів на схожий звук, але трансформований під людський голос. В результаті скутери їздили під кумедне і оглушливе «Бррррр».

Джерело: http://www.computerra.ru/

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.