Індійських поліцейських визнано найбільш забудькуватими поліцейськими світу Автор: lesya · Опубліковано: 12.03.2014 16:47 · Розділ: Події у світі

Правоохоронні органи повинні оперативно реагувати на скарги потерпілих, адже для цього, власне, вони й були створені. Однак в реальності все далеко не так ідеально, особливо в країнах, де процвітає злочинність і корупція.

Власне, недобросовісність поліції була розкрита недавно в Індії. Ця країна частенько опинялася в центрі світової уваги – здебільшого, через групові зґвалтування як місцевих мешканок, так і приїжджих туристок. Тепер ще одна новина, і знову через поліцію.

Після того, що сталося, місцева поліція прославиться як найбільш забудькувата поліція світу. Недавно з’ясувалося, що індійські поліцейські примудрилися забути пароль від порталу, на який повинні були приходити скарги від місцевих мешканців. При чому сталося це вісім років тому, і до цього часу ніхто так і не зреагував та навіть не спробував відновити пароль.

Найбільш пікантним і неоднозначним є те, що на портал повинні були приходити скарги власне на працівників поліції – в першу чергу, звинувачення у корупції.

В результаті поліція не змогла вчасно відреагувати на сотні скарг, що надходили протягом восьми років від мешканців столиці країни міста Делі.

Врешті-решт за справу взялися представники влади. Можна лише уявити, яким було їхнє здивування, коли вони виявили більше шести сотень скарг на місцеву поліцію.

Внутрішній портал було створено спеціально для того, щоб представники так званого Центрального комітету пильності - відомства по боротьбі з корупцією - могли відсилати скарги на співробітників поліції. Отримавши скаргу, співробітник правоохоронних органів Індії повинен був або вирішити ситуацію самостійно, або ж надіслати її на розгляд відповідним органам державної влади. Та протягом восьми років ніхто цього не робив.

Портал було відкрито ще в 2006 році. Його могли відвідувати як поліцейські, так і представники відомства. Та протягом восьми років ніяких скарг не надходило, і здивовані неабияк представники влади вирішили перевірити, в чому справа.

Власне, під час перевірки і з’ясувалося, що пароль було втрачено ще вісім років тому, і ніхто так і не потрудився, щоб його відновити.

Тепер столичне відділення поліції зобов’язане розглянути всі шість сотень скарг. Оскільки скарги надходили на співробітників поліції, то виникає запитання, чи не була, часом, така забудькуватість дуже комусь потрібною?...

Джерело: http://polemika.com.ua/

Інші новини розділу