Британській фірмі знадобився директор з прийому ванн Автор: lesya · Опубліковано: 12.03.2014 14:34 · Розділ: Події у світі

Нещодавно блогери Британії отримали чергову тему для обговорень: місцевій фірмі, що займається продажем сантехніки, знадобилася досить незвична вакансія: вони готові взяти на роботу директора з прийому ванн. В обов’язки людини, яка згодиться на співпрацю, входитиме необхідність на власній шкурі випробовувати переваги того чи іншого продукту. При цьому робота пропонується на постійній основі.

Однією з необхідних умов для бажаючих зайняти цю посаду є достатньо велика за розмірами ванна кімната, оскільки у ній, окрім власної стаціонарної ванни чи хоча б душової кабіни, повинна поміститися ще й ванна, яку належить випробувати.

Ось уже кілька днів поспіль британським блогерам не дає спокою дивовижна вакансія, запропонована магазином сантехніки Bathstore: фірмі на роботу знадобився директор з прийому ванн. Фактично, обов’язки директора ванн включатимуть в себе обов’язки звичайнісінького менеджера з продажів, які повинні розказувати клієнтам про переваги того чи іншого продукту. Ось лише у даному випадку всі переваги і недоліки директору доведеться відчути на власній шкурі. А вже потім про них відзвітувати.

Власне, ванна і стане робочим місцем директора. У ній він (а випробувати доведеться не менше кількох тисяч зразків) проводитиме час так, як інші в кабінетах. Після того, як директор протестує зразок і відзвітує про нього, йому привезуть нову ванну, і все піде спочатку.

Тим не менше, вакансією мрії назвати роботу директором ванн язик все-таки не повернеться: якщо середньостатистичний британець за рік заробляє від 16 до 33 тисяч фунтів стерлінгів, то оплата за випробування ванн куди нижча – всього шість тисяч фунтів стерлінгів на рік. Та якщо використовувати її в якості додаткового заробітку, маючи при цьому можливість після основної роботи поніжитися у зручній ванні, то в цілому виходить зовсім непогано.

Представник магазину Bathstore Клер Бейліс повідомила журналістам, що на даний час є достатньо бажаючих спробувати себе в ролі директора ванн, але вони відберуть лише найкращого – людину, що розуміється на справі і вміє надавати консультаційні послуги.

І якщо в нас така професія викликає здивування, то для британців незвичні професії далеко не рідкість. Кілька років тому Тревор Пу переміг у конкурсі на кращого співрозмовника за барною стійкою, за що почав отримувати до семи фунтів на годину. Платив йому син Джека Хаммонда, літнього ветерана, який не мав з ким відвідувати бар.

Джерело: http://www.topnews.ru/

Інші новини розділу