Найбільш безглузді "котячі" винаходи Автор: lesya · Опубліковано: 12.03.2014 13:31 · Розділ: Цікаві факти

Сьогодні кішки стали настільки популярними, що ще трохи, і вони наздоженуть своїх древньоєгипетських побратимів: відомо, що древні єгиптяни поклонялися кішкам, вважаючи їх божественними створіннями. І хоча з того часу пройшло не одне тисячоліття, сьогодні мода на кішок повернулася, і куди б ти не подався, всюди натикаєшся на сліди існування цих, слід сказати, доволі симпатичних створінь.

У любові до кішок поганого нічого нема, але не треба їх пхати, де тільки можна. А що вже говорити про безглузді винаходи, якими «винахідники» тішать палких прихильників цих тварин?

Так, у Японії, для прикладу, було винайдено вино для кішок, та й кафетеріїв для наших чотириногих друзів останнім часом було відкрито чимало. Та якщо деякі творіння мають певне практичне обґрунтування, то більшість таких псевдовинаходів вражають своєю безглуздістю.

Для прикладу, точилки для кігтів – вельми корисна річ. Та призначена вона, скоріше, не для котів, а для їхніх господарів, які прагнуть зберегти шпалери та меблі непошкодженими. Киці ж однаково, що дерти. Придбавши точилку для кігтів на http://www.smartpet.ru/catalog/dlya_koshek_kogtetochki_201_1.html, ви зможете відвадити вашу тваринку від пошкодження меблів, адже точити кігті – їхня природня потреба. Якщо неохота купувати, можете спробувати виготовити пристрій самостійно – детальні інструкції ви знайдете в Інтернеті.

Проте наступний винахід – повна протилежність попередньому. Це тапочки-ганчірки для кішок. Такі волохаті тапки слід одягати киці на лапки, і вона, пересуваючись по кімнаті, виконуватиме заодно і роль ганчірки. Безглуздо та негуманно.

Фото з сайту http://dekatop.com/archives/6673
Фото з сайту http://dekatop.com/archives/6673

Ще менш гуманним предметом для кішок є спеціальна сітка, призначена для відловлювання птахів. Запатентований винахід у США, а його призначення, за словами творців, у прогодовуванні кішок. Ловитиме решітка тільки горобців – менші за розмірами птахи зможуть з клітки вилетіти.

Серед найбільш непотрібних котячих аксесуарів – туалет для кішок. Ні, звісно, туалет потрібен, у цьому сумнівів немає, але зараз мова йде про туалет, який сам спускає воду за кішками.

Влаштований пристрій наступним чином: захотівши справити нужду, кішка повинна піднятися по спеціальних сходах, щоб дійти до своєї коробки, яка знаходиться на спеціальному підвищенні над унітазом. Коли кішка скінчить свою справу і покине коробку (а про це сигналізуватимуть датчики на сходинах), автоматично увімкнеться функція змиву, і продукт життєдіяльності кота зникне в унітазі.

Здавалося б, насправді корисний винахід. Але, як відомо, кішки люблять стрибати, і не факт, що вони не зістрибнуть з коробки на підлогу, і система автоматичного змиву так і не включиться. Крім того, кішки ненавидять шум і різкі звуки, тож два-три походи в такий туалет - і ваша кішка перестане справляти природні потреби зовсім…


Інші новини розділу