Новий світовий рекорд від американських парашутистів Автор: Вікторія · Опубліковано: 03.08.2009 16:38 · Розділ: Спорт

Команда з 108 американських парашутистів встановила новий світовий рекорд по кількості людей, що стрибнули з парашутом тримаючись за руки. Більше сотні парашутистів зробила найнебезпечніший стрибок з висоти 5400 метрів зі швидкістю до 290 км/год. У вільному падінні парашутисти перебували 40 секунд.

За словами організаторів, виконати трюк було дуже складно, оскільки учасники команди мали в запасі всього 1 секунду, щоб потриматися за руки, після чого вимушені були розчепитися і почати готуватися до приземлення. Новий світовий рекорд був встановлений над Оттавою (штат Ілінойс) в рамках заходу Skydive Chicago.

Фото взяте з сайту skydivechicago.com
Фото взяте з сайту skydivechicago.com

Рекордсмени, яких протягом року відбирали за результатами різних змагань по всьому світу, вистрибнули з п'яти різних літаків. За стрибком спостерігали представники Міжнародної авіаційної федерації, які по поверненню парашутистів на базу підтвердили, що трюк виявився рекордним.

"Найголовніше було все ретельно спланувати, - розповів після стрибка член команди Венесуелен Люіс з Флориди. - Там, вгорі, ти нічого не чуєш, тому, як тільки опиняєшся в повітрі, ти не можеш спілкуватися. Тому важливо було знати своє місце і досягти його через десятки інших людей, що летять із швидкістю 290 км/год."

Джерело belta.by


Інші новини розділу

 • Як підготуватися до походу в басейн

  Як підготуватися до походу в басейн · Jane Holiday · 10.07.2017 13:00

  Плавання вважається одним із самих приємних способів кардіонавантаження. Воно дозволяє досягти найрізноманітніших результатів: підвищити пружність шкіри та тонус м'язів, відновити втомлені зв’язки після фізичних навантажень, натренувати серцевий м'яз і відчути себе здоровим. Якщо ви ще не пробували ходити в басейн, але вирішили розпочати, то ця стаття саме для вас.


 • Як правильно стрибати на скакалці

  Як правильно стрибати на скакалці · lesya · 13.11.2016 14:31

  На думку багатьох, стрибки через скакалку - це дитяча забава, залишена в дитинстві, не належить до серйозних тренувань. Та скептикам варто знати, що вправи зі скакалкою, особливо в поєднанні з бігом, плаванням, їздою на велосипеді, забезпечують чудове кардіо-навантаження. Та при цьому важливо розуміти, як правильно використовувати цей фітнес-інструмент.


 • Буковель - центр гірськолижного спорту в Україні

  Буковель - центр гірськолижного спорту в Україні · Марина Левицкая · 29.10.2016 18:53

  Навіщо їхати в Куршавель, коли у нас є власний гірськолижний курорт Буковель? Звичайно, можна відпочивати і там, і там. Але в своїх Карпатах треба побувати обов'язково: розчарування не буде точно.


 • Катання на роликах: всі "за" і "проти"

  Катання на роликах: всі "за" і "проти" · Марина Левицкая · 28.06.2016 21:25

  Сьогодні все більше сучасних людей обирають активний відпочинок на свіжому повітрі. Катання на роликах - найулюбленіший спосіб проведення вільного часу як серед молоді, так і серед дорослих.


 • Як віддати дитину на футбол?

  Як віддати дитину на футбол? · Марина Левицкая · 12.06.2016 18:09

  Футбол – улюблена гра мільйонів хлопчаків, яка розвиває фізичні дані, розумові та комунікаційні здібності, загартовує характер та вчить думати, грати в команді та взаємодіяти з іншими гравцями.