Американець заповів уряду США один мільйон доларів Автор: lesya · Опубліковано: 11.03.2014 23:50 · Розділ: Події у світі

Літні люди здатні на непередбачувані вчинки, і часом вони роблять те, чого від них ніхто не сподівається. Можливо, вони переслідують якісь свої цілі, які для решти оточуючих часто незрозумілі.

Недавно, для прикладу, ми писали про двох переможців лотереї, які віддали левову частку своїх виграшів на благодійність. Один з них – мешканець Угорщини, колишній бездомний, який виграв у лотерею майже три мільйони доларів. Він придбав своїм дітям по квартирі, купив для них автомобіль, а решту грошей віддав благодійним організаціям, які, до речі, допомагають бездомним, наркотично залежним людям та алкоголікам.

Не менш благородно вчинив один літній мешканець Канади – вигравши в лотерею близько п’ятдесяти мільйонів євро, чоловік вирішив, що його сім’я достатньо забезпечена, тому своїм виграшем він просто зобов’язаний поділитися з тими, хто потребує грошей набагато більше. Погодьтеся, що так би вчинив не кожен - у світі стільки мільярдерів, які і в вус не дують, абсолютно не звертаючи уваги на потреби бідніших верств населення. І в дечому вони мають рацію - якщо гроші зароблені чесним шляхом, то чому їх мають хвилювати проблеми тих, хто не зумів заробити?..

Та якщо вчинок цих обох легко пояснити бажанням допомогти нужденним, то те, що зробив вісімдесятисемирічний Джеймс Девідсон (James Davidson), мешканець передмістя Маямі, пояснити зовсім важко: він заповів цілий мільйон доларів та розкішний особняк – кому б ви подумали? – американському уряду, щоб той зміг подолати дефіцит в бюджеті.

Чоловік помер у 2010 році, і саме тоді уряд отримав спадок. Через рік після смерті Джеймса Девідсона влада Сполучених Штатів виставила розкішний особняк на аукціон. Збудований він у 1929 році в іспанському стилі, тож охочих придбати розкішний дім виявилося чимало. Початкова ціна лоту склала всього сто тисяч доларів.

Особняк було продано у 2011 році, і за нього виручили більше мільйона доларів. Таким чином, після смерті Джеймса Девідсона уряд США отримав два мільйони доларів у подарунок. Потім, у 2012 році, було продано антикварні меблі з будинку господаря, і бюджет країни поповнився на пристойну суму знову.

Найцікавішим є те, що у літнього мільйонера дітей не було. Можливо, його вчинок можна було б пояснити відсутністю родичів, але, як виявилося, у чоловіка було кілька племінників та племінниць, яких рішення їхнього родича вельми збентежило. Ще б пак, з їхніх рук вислизнуло багатство у два мільйони доларів...

Джерело: http://meta.kz

Інші новини розділу