Британці створили перший у світі складаний унітаз Автор: lesya · Опубліковано: 11.03.2014 16:35 · Розділ: Цікаві факти

Фото взято з сайту www.kletka.net
Фото взято з сайту www.kletka.net

«Туалет – обличчя господині» - цей рекламний слоган давненько обговорюється в Інтернеті. В погоні за оригінальністю рекламники трохи переборщили – чи то вже господиня така несимпатична, чи над туалетом працював скульптор-портретист, але звучить цей слоган безглуздо, невміло і навіть трохи вульгарно.

В принципі, ідея, яку переслідували автори реклами, цілком зрозуміла: туалет в кожному домі повинен бути ідеально чистим, адже це місце в силу свого призначення є справжнім розплідником шкідливих бактерій та мікроорганізмів, а також інших неприємних явищ. Тим не менше, експерти говорять, що варто було обіграти слоган трохи по-іншому.

Спробувати вирішити проблему неприємних запахів та стійких забруднень в туалеті взялися британські вчені. Вони випустили туалетну раковину Iota, яка не потребує особливого догляду, і є першим у світі складаним унітазом. Винахід британців покликаний вирішити одразу кілька проблем – він допоможе підтримувати туалет в чистоті без зайвих зусиль, дозволить з легкістю позбутися неприємних запахів, а також заощаджуватиме простір – у складеному вигляді унітаз займатиме зовсім небагато місця.

Після того, як ви скористалися унітазом, ви повинні помістити його в раковину-мушлю. При цьому отвір унітазу ховатиметься в стіну. Вся конструкція герметична, тож запах не поширюватиметься на всю квартиру.

В новому унітазі вода спускатиметься тільки тоді, коли він перебуватиме в закритому стані.

Складаний унітаз (фотографія з сайту http://www.topnews.ru/)
Складаний унітаз (фотографія з сайту http://www.topnews.ru/)

Унітаз Iota є ще й доволі економним – на один змив він витрачатиме всього дві з половиною літри води, тоді як звичайний бачок витрачає в середньому близько шести літрів. Якщо підрахувати кількість візитів у туалет кожного члена сім'ї щодня, то економія стає очевидною.

Як тільки ви зачините мушлю, автоматично спрацює функція автоматичного очищення повітря та дезінфекції піною, яку новостворений унітаз «намиватиме» зі шматків мила, що вкладатимуться у спеціальне відділення.

Авторами винаходу стали британці Гарет Хамфріс та Еліот Уайтлі. За словами винахідників, якщо їхнє творіння завоює на ринку успіх, вони спробують випускати диво-унітаз в різних колірних палітрах.

Джерело: http://prikolnews.ru/

Інші новини розділу