У Петербурзі вимагають заборонити Біблію - через екстремізм Автор: lesya · Опубліковано: 11.03.2014 18:16 · Розділ: Події у світі

Давно говорять, що всі на світі проблеми залежать від того, під яким кутом зору їх розглядати. І стосується це буквально усього, що нас оточує. І навіть Біблії, адже, якщо вірити одному петербурзькому юристові, Книгу Книг, яку поважають усі християни, можна звинуватити в екстремізмі.

Аркадій Чаплигін, член партії російського опозиціонера Навального, звернувся до відповідних органів з проханням перевірити Біблію на екстремізм.

На сторінках Біблії юрист відшукав цитати із закликами до вбивств, прямі заклики до війни, геноциду та навіть зумисного пошкодження чужого майна.

На сьогоднішній день Аркадій Чаплигін займає пост петербурзького відділення Партії прогресу, а за освітою він юрист, тож з законами ознайомлений дуже добре. Уважно почитавши Біблію, він зазначив, що всі описані ним дії безпосередньо підпадають під Кримінальний кодекс Російської Федерації.

Робить він це, зрозуміло, не для того, щоб Біблію і справді заборонили. Просто російський опозиціонер вважає, що сьогодні православна церква перетворилася на «щось середнє між ідеологами від КПРС та держохороною в рясах». Церква і священнослужителі повністю підтримують репресивні закони, які приймає влада, й активно втручається в політику країни. Вона, за словами Чаплигіна, поводиться як гопник, і настав час цього гопника зупинити.

Щоб привернути до себе увагу, Аркадій вирішив подати заяви одразу у шість відділень прокуратури північної столиці Росії - одним словом, в усіх тих районах, де він відшукав у продажі Біблію. Аркадій розуміє, що заборони Святого Письма він не доб’ється, але ось на вікове маркування, яке заборонить читати Біблію дітям, він сподівається.

Що ж стосується власних релігійних поглядів, то Аркадій зізнався, що він дуже поважає й Ісуса Христа, і багатьох православних мучеників. Тим не менше, з професійними віруючими, які останнім часом неймовірно розперезалися, інакше чинити не можна, тож він просто змушений подати позов з вимогою заборони Біблії.

Аркадій Чаплигін (фото з сайту lenta.ru)
Аркадій Чаплигін (фото з сайту lenta.ru)


Хоча робить він це без особливого задоволення, адже такі дії, за зізнанням юриста, суперечать його моральним принципам. Тим не менше, правосуддя і справедливість потребують жертв, говорить Чаплигін, додавши наостанок, що дуже поважає Оптинських старців, які були покровителями бунтівних душ.

Джерело: http://www.newsru.com/ru

Інші новини розділу