В Іспанії відкриють портал, на якому кожен зможе знайти роботу Автор: lesya · Опубліковано: 11.03.2014 14:52 · Розділ: Суспільство

Економічна криза, яка зачепила практично всі країни Європи, торкнулася й Іспанії. Саме тому уряд країни всерйоз стурбований багатьма соціальними проблемами, які тут відбуваються.

Приміром, недавно Іспанія розпочала боротьбу проти тіньової зайнятості – чимало мешканців країни примудряються працювати без наявності трудових договорів, отримуючи при цьому соціальну допомогу по безробіттю.

Щоб якось вирішити ситуацію з безробіттям, уряд Іспанії вирішив запустити портал, на якому кожен мешканець країни зможе знайти роботу.

В принципі, Іспанія донедавна була дуже привабливою країною для наших співвітчизників-заробітчан. Однак саме ця країна є однією з тих, що найбільше постраждали від економічної кризи, тож зараз наших співгромадян, а особливо нелегалів, тут не дуже радо вітають.

Сонячна Іспанія (фото з сайту jankoy.org.ua)
Сонячна Іспанія (фото з сайту jankoy.org.ua)

Але це аж ніяк не стосується туристів і тих, хто шукає роботу в межах країни легально. Тим не менше, наші співвітчизники, що вирушають в Іспанію на пошуки роботи, можуть зіткнутися з низкою серйозних проблем – незнання мови і традицій країни можуть суттєво зменшити вибір вакансій, які пропонують роботодавці іноземцям.

Саме тому перед тим, як вирушити до Іспанії, ви повинні досконало оволодіти мовою.

Але і це ще не все: буває, що люди, які знають мову дуже добре, не можуть подолати мовний бар’єр, а це ні до чого доброго не призведе і явно не додасть вам балів в очах роботодавця. Щоб уникнути схожого конфузу, коли ви в розмові з іноземцем ні бе ні ме, і це при тому, що вивчали мову не один рік і впевнені, що освоїли її досить добре, скористайтеся порадами, опублікованими на сайті http://hispablog.ru/?p=182 – тут ви знайдете не лише інформацію, як подолати мовний бар’єр, але й зможете прочитати цінні поради стосовно того, як нашому громадянину поводитися у цій спекотній та незнайомій країні.

Що ж стосується створеного недавно порталу, то поки що невідомо, чи зможуть його послугами скористатися іноземці. Хоча, якщо судити логічно, то всі ті, хто в’їжджає в країну легально, повинні мати доступ до робочих вакансій.

Портал розпочне роботу в квітні цього року, і він, за словами міністра зайнятості Фатіми Баньес, стане прекрасним місцем зустрічі роботодавців і тих, хто перебуває у пошуках роботи. Портал обладнають системою внутрішнього пошуку, тож інформація про найрізноманітніші вакансії в обраній сфері виводитиметься на екран максимально швидко. Крім того, портал, запущений урядом, стане гарантією того, що обидві сторони дотримуватимуться умов, зазначених спочатку.

На додачу, ресурс публікуватиме аналітичні і статистичні дані стосовно того, яка провінція на даний час потребу в яких професіях відчуває найбільше, а також інформацію про те, яку допомогу при працевлаштуванні надають державні структури.

Молодих людей портал навчить правильно складати резюме, а спеціальний віртуальний помічник допоможе молоді реально оцінити свої можливості та вартість своїх послуг, виходячи з рівня освіти, досвіду роботи та знань.


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.