У Львові розпочався другий етап будівництва стадіону до Євро-2012 Автор: Lussilda · Опубліковано: 21.01.2009 16:01 · Розділ: Суспільство

20 січня у вівторок у Львові розпочався другий етап будівництва стадіону для проведення Євро-2012. Цей етап передбачає, що протягом 4-х місяців буде збудовано фундамент євро-стадіону.

Урочистості освячення майбутнього футбольної арени розпочалися із закладання головою ЛОДА Миколою Кмітем та мером Львова Андрієм Садовим в одну із чотирьох бетонних опору фундаменту символічної капсули з посланням до нащадків. У капсулі теж були розміщені ювілейні монети, випущені Нацбанком до 750-ліття Львова, ювілейні срібні монети «10 річниця Львова в ЮНЕСКО» і ювілейні марки.

Нагадаємо, що генеральний підрядник будівництва - українська компанія ВАТ «Азовінтекс», керує якою Олександр Тарута. Проект стадіону розрахований на 33 тисячі місць загальною вартістю 609 млн. грн.

Представники компанії-підрядника зізнаються, що їм бракує досвіду зведення таких споруд. Але обіцяють: львівська футбольна арена відповідатиме усім світовим стандартам.

Окрім того, Львів ще готує 4 тренувальних поля: стадіон Україна (сума інвестицій на розвиток інфраструктури - 40,1 млн. грн.), стадіон Юність (17,5 млн. грн.), стадіон Сокіл (30 млн. грн.), стадіон Скіф (20 млн. грн. із державного бюджету, у тому числі на 2008- й - 2 млн. грн.).

Місцеві чиновники запевняють - проблем із фінансуванням будівництва не буде. До кінця року в будівництво планується вкласти близько 300 мільйонів гривень. Роботи фінансуватимуть із трьох джерел: міського та державного бюджетів, а також коштом інвесторів.

Львівський міський голова Андрій Садовий запевнив: "Незважаючи, що відбуватиметься в нашій країні - встановлено чіткий графік здачі робіт - грудень 2010 року. У грудні 2010 року ми повинні приймати роботи тут на стадіоні".

В свою чергу Губернатор Львівської області Микола Кміть висловив переконання, що лише спільними зусиллями Львівської обласної ради, адміністрації і міської ради, людей які бажають інвестувати в ці об’єкти, можна знайти достойне вирішення того, щоби стадіон був побудований вчасно, якісно, і Львів прийняв найкращим чином «Євро-2012».

Керівник Львівської філії «Азовінтексу» Ігор Семенов подарував очільникам Львова та області будівельні каски, таким чином давши зрозуміти, що Кміть і Садовий є повноправними будівниками стадіону.

Для прозорого контролю за будівництвом, заплановано дати можливість усім бажаючим спостерігати за будівництвом в Інтернеті. Для цього десять баштових кранів обладнають відеокамерами.


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.