Створення сайту: як не наступити на граблі Автор: lesya · Опубліковано: 11.03.2014 11:49 · Розділ: Нові технології

Фото з сайту donetskie.com
Фото з сайту donetskie.com

Напевне, сьогодні у кожного більш-менш просунутого користувача є свій власний сайт. І справді, якщо ми й так годинами просиджуємо в Інтернеті, чому б не витратити час з користю і заробити трохи грошей? Така думка неодноразово відвідувала всіх тих, хто вже давненько відкрив для себе всі переваги Інтернету. Тим не менше, не таке це вже легке завдання – створити власний сайт, який би ще й міг бути прибутковим. І майстрам-початківцям варто врахувати кілька дуже важливих нюансів.

1. Необхідний багаж знань. Якщо ви вирішуєте відкрити сайт з нуля, у вас нічогісінько не вийде. З повного нуля зробити неможливо абсолютно нічого – вам просто необхідні відповідні знання. В Мережі можна знайти чимало корисної інформації, є багато порад від досвідчених вебмайстрів, тож якщо ви підійдете до справи серйозно, всю потрібну інформацію з легкістю знайдете. І лише тоді, коли ви розберетеся з базовими поняттями, можна безпосередньо приступати до створення сайту.

2. Наступні граблі – хостинг сайтов. Тут у користувача є кілька варіантів: можна зберегти сайт на власному комп’ютері. Але: для цього вам знадобляться певні програми, далеко не завжди доступні в розумінні для рядового користувача. Крім того, щоб користувачі мали цілодобовий доступ до вашого ресурсу, ви повинні завжди тримати комп’ютер увімкненим. Набагато зручніше скористатися хостингом – послугою, яку пропонують потужні сервери для збереження сайтів.

Тут також є два варіанти: платні і безплатні хостинги. У випадку з останніми ваш сайт програватиме у порівнянні з іншими ресурсами: по-перше, далеко не всі системи, які дозволяють заробляти користувачам, будуть для вас доступними, по-друге, пошукові системи не надто лояльно сприймають домени третього рівня. Такі сервери працюють досить повільно, і вам не уникнути сторонньої реклами. Тому якщо в майбутньому ви серйозно плануєте заробляти на сайті, краще не пошкоджувати грошей і придбати місце на потужному платному сервері.

3. Ще один момент – неунікальний контент. Звісно, копіювання статей з інших ресурсів суттєво економить ваш час, але у пошуковій видачі сайт зі скопійованим контентом завжди пастиме задніх. Тому намагайтеся заповнювати сторінки хорошим унікальним контентом. Або пишіть самі, або звертайтеся за допомогою до досвідчених копірайтерів.

4. НЕ забувайте про розкрутку сайту і його оптимізацію. Скільки б зусиль ви не доклали, вам просто необхідна розкрутка, інакше ви так і не діждетеся моменту, коли сайт почне приносити гідний дохід.


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.