Американці створили сідничний імплантат, який дозволить відчути оргазм завдяки натисканню однієї кнопки Автор: lesya · Опубліковано: 10.03.2014 16:33 · Розділ: Нові технології

Відчуй оргазм після натискання однієї кнопки (фото з сайту beautydoctor.ru)
Відчуй оргазм після натискання однієї кнопки (фото з сайту beautydoctor.ru)

Цими днями в Сполучених Штатах було запатентовано вельми цікаву та дуже неоднозначну технологію, яка, як твердять її розробники, дозволить відчувати оргазм завдяки натисненню всього на одну кнопку.

Спеціальний сідничний імплантат перетворить одне натискання в оргазм. При чому скористатися ним теоретично зможе кожна жінка, яка попередньо погодиться на проведення операції. Операція включатиме в себе імплантацію пристрою завбільшки з коробку з-під цигарок всередину сідничного м’яза. За допомогою спеціальних електродів пристрій передаватиме імпульси, в результаті чого жінка відчуватиме оргазм.

За словами розробника пристрою, навряд чи здорові жінки захочуть скористатися його творінням – куди приємніше досягати піку насолоди природнім шляхом. Тим не менше, для лікування жінок з дисфункцією оргазму імплантат може підійти якнайкраще.

Автором винаходу є Джим Пфаус, нейробіолог сексуальної поведінки в університеті Конкордія в Монреалі.

Справа в тому, пояснює дослідник, що організм деяких жінок приймає збудження симпатичної нервової системи за страх. Прискорене серцебиття, підвищення пітливості долонь, - від усього цього організм жінок з розладом прагне негайно позбутися. На психотерапевтичному рівні методи боротьби з цим захворюванням існують давно, а ось імплантат допоможе вирішити проблему на рівні фізіологічному.

Цікаво, але під час операції пацієнт повинен перебувати в свідомості – лише так хірург зможе з точністю визначити нерв, до якого слід прикріпити електрод. Ці електроди підключатимуться до генератора сигналів, який знаходитиметься під шкірою сідниць.

Приваблює й те, що імплантат приводитиметься в дію дистанційно, і його можна запрограмувати так, щоб він доставляв жінці оргазм протягом одного тижня по кілька разів на день чи навіть протягом цілого дня.

Клінічні випробування пристрою заплановано на кінець поточного року. За словами експертів, у винаходу велике майбутнє. Сьогодні, коли мільйони жінок готові пройти досить болючу операцію зі збільшення грудей, біль через можливість відчувати оргазм після натискання однієї лише кнопки навряжд чи їх відлякає.

Тепер належить ще протестувати пристрій на чоловіках, та, як твердять експерти, ніяк підстав думати, що на представників сильної статі він впливає по-іншому, немає.


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.