Ніс допоміг індійцеві встановити світовий рекорд Автор: lesya · Опубліковано: 10.03.2014 15:56 · Розділ: Події у світі

Якщо колись студент, який вмів швидко писати, вигідно вирізнявся з-поміж інших, то сьогодні це вміння поступово стає нам абсолютно непотрібним: все частіше на зміну механічній праці студентів приходять гаджети, і єдине, що нам ще може знадобитися, це вміння швидко та грамотно набирати тексти на клавіатурі.

І справді, сьогодні все частіше ми вдаємося не до письма, а до клавіатурного набору, адже на зміну зошитам і книгам приходять онлайн-підручники, "Ворд", та ціла низка інших, вельми корисних та просто необхідних для успішного навчання програм. У цьому нема нічого дивного, адже, погодьтеся, куди легше скачать учебник і завжди мати його під рукою, аніж бігати по магазинах, витрачати гроші та носити за собою кілограми зайвого паперу.

Фото з сайту http://fedpost.ru/
Фото з сайту http://fedpost.ru/

І якщо конспектуємо ми все ще з ручкою в руках, то, ймовірно, зовсім скоро студенти конспектуватимуть лекцію викладача прямо в комп’ютер. А вже тоді уміння швидко перебирати пальцями, тиснучи на клавіші клавіатури, їм точно знадобиться.

Комусь доведеться повчитися, хтось уже набирає з пристойною швидкістю, та як би там не було, одну людину - індійця Мохаммеда Хуршида Хусея – така перспектива не лякає зовсім: двадцятитрьохрічний молодик вміє друкувати носом. При цьому набирає він, якщо врахувати інструмент, який для цього використовує, блискавично: 103 символи за 47 секунд.

Щоб стати володарем найбільш швидкісного носу в світі, юнак тренувався протягом шести годин на день – і так кілька місяців. Мохамеду вдалося побити попередній рекорд, витративши на набір речення удвічі менше часу, ніж його попередник-супротивник.

Коли чоловік набирав речення, його руки були зв’язні за спиною, тож ні про які махінації мова йти не може. Встановлення рекорду знімали на камеру прихильники хлопця, які також тримали в руках секундомір.

До речі, Мохамед Хусей вже не вперше стає володарем подібного рекорду. Раніше йому вдалося набрати на клавіатурі англійський алфавіт, витративши на все про все всього 3,43. Рекорд засвідчили спеціально запрошені журналісти.

Щоб набрати запропонований текст, Хусей заплющував одне око, інакше йому було важко знаходити потрібні клавіші.

Зауважимо, що з комп’ютерним набором пов’язано чимало цікавих рекордів. Минулого року американець Марк Енкарнасьйон примудрився набрати на клавіатурі свого смартфону наступне речення «Бритвозубчаті піраньї з родів Serrasalmus та Pygocentrus є найлютішими прісноводними рибами в світі, та насправді вони рідко нападають на людей», витративши на все не цілих двадцять шість секунд. При чому робив він це з зав’язаними очима.


Інші новини розділу