Philips випустила "міський" вулик Автор: lesya · Опубліковано: 07.03.2014 23:40 · Розділ: Нові технології

Про цілющі властивості меду сказано дуже багато. Цей цінний продукт бджолиного виробництва можна вважати справжньою панацеєю від цілої низки захворювань.

Так, мед широко використовують в народній медицині. Він допомагає подолати застуду та пом’якшує біль у горлі, а натирання медом чудово зігріває та сприяює виведенню мокротиння. Мед – незамінний складник багатьох косметичних засобів, а маски для обличчя з вмістом меду дарують шкірі шовковистість та молодість.

А ще мед є чудовим скрабом, він допомагає подолати похмілля та широко використовується для приготування страв.

Та, на превеликий жаль, коштує цей продукт недешево, та й якість меду, що продається на ринках, викликає серйозні сумніви. Недобросовісні продавці додають до меду найрізноманітніші домішки, а іноді й взагалі під виглядом натурального меду продають штучний сурогат.

І якщо мешканцям села у цьому плані простіше, адже навіть у невеликому населеному пункті у когось та й є своя пасіка, то мешканцям міста нічого не залишається, як задовольнятися тим, що пропонують прилавки магазинів та продавці на ринку.

Але альтернативу запропонувала компанія Philips, що створила вулик, завдяки якому кожен мешканець міста зможе отримувати натуральний мед не виходячи з дому.

Пристрій охрестили міським вуликом. Призначений він для городян, які, почепивши спеціальну капсулу на вікно кухні чи балкону, зможуть насолоджуватися свіжим натуральним медом.

Вулик виготовлений у вигляді спеціальної капсули, і кріпиться він до отвору в склі. Таким чином ви зможете бачити, що коїться у вулику, а бджоли зможуть вільно переміщуватися всередині. Щоб зібрати мед, доведеться протягнути до отвору невеликий трос.

Фото з сайту www.fainaidea.com
Фото з сайту www.fainaidea.com

Сам міський вулик від Philips побудовано з двох частин: вхідного тунелю та горщика з квітами, який розташовуватиметься зовні вулика, і спеціальної скляної капсули, всередині якої розміщуватимуться медові соти. Пристрій матиме скляну оболонку, яка фільтруватиме світло, відсіюючи «непотрібні» промені і пропускаючи помаранчеві хвилі - саме вони потрібні бджолам, щоб бачити.

До вулика додаватиметься комплект рам, спроектованих у такий спосіб, щоб бджолам було зручно будувати на них свої стільники.

Пристрій матиме отвір для обкурювання – у такий спосіб пасічники заспокоюють бджіл, коли з’являється необхідність відкрити вулик зовні, щоб глянути, що коїться всередині.

Джерело: http://allday.in.ua/

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.