Після повернення з круїзу британка щодня прокидається напідпитку Автор: lesya · Опубліковано: 07.03.2014 21:24 · Розділ: Події у світі

Шістдесятитрьохрічна мешканка Британії, повернувшись з круїзу, несподівано помітила, що з нею коїться щось непевне: жінка почувається так, ніби випила кілька келихів вина, хоча алкоголю вона не вживає зовсім.

Британці Діані Морлі виповнилося шістдесят три. Жінка почувалася добре, і ніщо її не турбувало, аж до тих пір, поки вона не вирушила в круїз. Однак після повернення її чекала несподіванка: вона кожного ранку почала прокидатися п’яною. Своїми спостереженням жінка поділася зі співробітниками британського таблоїду Mail Online. Вона розповіла, що тепер її безперестанку нудить і паморочиться в голові, що дуже ускладнює повсякденне існування.

Справа в тому, що жінка занедужала досить рідкісним захворюванням, прояви якого наздогнали її через кілька днів після повернення з круїзу по країнах Скандинавії, куди вона їздила разом зі своїм чоловіком Деннісом.

Мешкає Діана Морлі в містечку Херне Бей, що в графстві Кент, Британія. Літня жінка переконана, що в її нездужанні винна одна дуже неспокійна ніч, яку вона провела на борті судна під назвою «Чорний дозор». Симптоми захворювання настільки надокучили жінці, що вона навіть звернулася до медиків, які сказали, що захворювання невиліковне.

Діана розповіла, що на борту круїзного лайнера вона пречудово провела час, однак один день вона запам’ятала, як дуже неспокійний. Саме тоді судно вийшло у Північне море, а погода була дуже мінливою. За словами британки, все нагадувало сон у пральній машині, але на ранок неприємності скінчилися, і настали знову погожі дні.

Ступивши на землю, жінка нічого поганого не очікувала: добре відпочивши, вона, сповнена сил і енергії, прагнула приступити до повсякденних занять. Та через два дні ні з того ні з сього в неї запаморочилася голова, і почали з’являтися проблеми з координацією рухів. Тоді місіс Морлі звернулася до терапевта, але він сказав, що нічим допомогти не може, направивши її до лора. А той поставив діагноз «вивантаження», і на тім все скінчилося. Тільки не для Діани.

Сторонні дивляться на жінку як на п’яну. Одного разу вона навіть змушена була покинути вечірку передчасно, оскільки навколишні подумали, що вона хильнула зайвого: яскраві вогні та голосна музика настільки вплинули на стан британки, що вона і справді заледве могла рухатися. І всі її спроби пояснити, що це не алкоголь, а захворювання, викликали в оточуючих тільки поблажливу посмішку.

Стан жінки викликає асоціації з тією моторошною ніччю на борту, і щоб полегшити симптоми свого невиліковного захворювання, жінка приймає різноманітні препарати.

Джерело: http://earth-chronicles.ru/

Інші новини розділу