Білуга врятувала жінці життя Автор: Вікторія · Опубліковано: 04.08.2009 09:25 · Розділ: Цікаві факти

Білий кит врятував дайвера під час змагань, які проходили в зоопарку Polar Land на півночі Китаю. Учасниця змагань Ян Юнь, яка трохи не померла, розповіла, що вона почала тонути, після того, як її ноги звело судомою, але несподівано з'явилася білуга по кличці Міла, яка виштовхнула потерпілу на поверхню басейну.

Того дня в басейні з крижаною водою проходили змагання по фрідайвінгу. Учасники повинні були зануритися на дно акваріума, глибина якого досягає майже 6 метрів, і залишатися там як можна довше. Проте коли 26-річна Юнь спробувала піднятися на поверхню, то виявила, що її ноги звело судомою.

Фото взяте з сайту foxnews.com
Фото взяте з сайту foxnews.com

"Я почала задихатися і тонути, і в один з моментів зрозуміла, що скоро помру. Проте несподівано я відчула неймовірну силу, яка виштовхнула мене на поверхню", - розповіла вона. "Міла виявила проблему швидше, ніж це зробили ми", - заявив організатор змагань. Він пригадав, як всі зі здивуванням спостерігали, що кит виштовхує учасницю змагань на поверхню, тримаючи її за ногу. "Міла – ніжна тварина, яка тісно співпрацює з людьми і, я думаю, ця дівчина зобов'язана їй життям", - відзначив організатор.

Джерело tsn.ua


Інші новини розділу