Американка зателефонувала в 911, попрохавши прислати "симпатичного" поліцейського Автор: lesya · Опубліковано: 06.03.2014 16:21 · Розділ: Події у світі

Працівники служби порятунку частенько отримують незвичні телефонні дзвінки від людей, які чи то з нудьги, чи то у них з мізками не все в порядку, чи, може, з якихось інших причин вирішують набрати три цифри, які у США знає навіть малий, і спантеличити працівників своїми вимогами. Останні ж опиняються ні в сих ні в тих: ні відмовити таким особам вони не можуть – не дозволяє службовий обов’язок, але й сприймати відверті жарти і провокації всерйоз здоровий глузд не дозволяє.

Недавно, для прикладу, одна мешканка Флориди вирішила використати 911 в якості служби знайомств. Зателефонувавши за номером, жінка попросила негайно надіслати їй на допомогу того ж поліцейського, який одного разу вже до неї приїжджав.

Першого разу американка Марія Монтенес-Колон зателефонувала в службу порятунку, заявивши, що втратила свій автомобіль і має намір його повернути.

До неї відправили поліцейського. Приїхавши на місце виклику, він застав жінку в трохи грайливому та збудженому настрої. Вона була напідпитку. Бесідуючи з поліцейським, жінка зазначила, що правоохоронець їй подобається, і вона не відмовилася б від сексу з ним.

Спантеличений поліцейський пропозицію «потерпілої» проігнорував, поцікавившись, що послужило приводом звернення жінки у поліцію. Та розповіла, що, коли помер її чоловік, вона переписала машину на його сина, а тепер хотіла б повернути автомобіль собі.

Правоохоронець пояснив, що ця справа не входить у його компетенцію і що цим займаються інші спеціалісти. Він навіть залишив жінці номер телефону служби, яка вирішує схожі справи.

Але мешканка штату Флориди не втихомирилася. Не встиг поліцейський повернутися на свою дільницю і приступити до справ, як пролунав ще один дзвінок, знову ж таки від Марії. Цього разу привабливий поліцейський вирішив перестрахуватися – мало на що здатна жінка, яка прагне сексу, - і прихопив з собою колегу. Поговоривши з правопорушницею (цікаво, як саме проходила розмова), поліцейські доставили її в поліцейське відділення.

Якщо глянути на фото жінки, то стає зрозумілим, чому вона вдається до таких радикальних методів - немолода, несимпатична і недоглянута навряд чи вона страждає від надлишку уваги чоловіків.

До речі, схожий випадок стався у штаті Орегон у 2006 році. Жінка, якій заманулося познайомитися з поліцейським для сексуальних втіх, використавши для цього службу порятунку 911, отримала в результаті досить суворе покарання – два роки позбавлення волі, щоправда, умовно.

Джерело: http://news-smi.ru/

Інші новини розділу