Судовий медик створив обличчя на основі пляшки з-під горілки Автор: lesya · Опубліковано: 05.03.2014 23:46 · Розділ: Цікаві факти

На цікавий експеримент зважився недавно один шотландський медик, вирішивши продемонструвати людям, якою була людина, в черепі якої тепер продають популярну у США горілку.

Ясна річ, в якості тари череп ніхто не використовує. Однак в Сполучених штатах досить популярна горілка, яка продається в пляшках у формі черепа. Називається вона Crystall Head.

І ось один шотландський медик, що працює судмедекспертом, вирішив провести досить оригінальний експеримент. Взявши пляшку, він почав накладати на неї шматки імпровізованих м’язів та шкіри, в результаті чого отримав людське обличчя.

Займався цією досить дивовижною справою він, зрозуміло, в неробочий час. За формою скляного черепа чоловік спробував відтворити обличчя людини, якій міг би належати череп зі схожими контурами. Результати вийшли досить цікавими.

Однак спершу поговоримо про горілчаний бренд Crystall Head. Власником бренду є актор Ден Ейкройд з Канади. Глядачі знають його, скоріше, як творця франшизи «Мисливці за привидами». Ну й, звісно, як актора, що зіграв головні ролі в однойменних фільмах.

Разом зі своїм товаришем Ден Ейкройд створив унікальний дизайн пляшки. За його основу було взято кристальні черепи, які частенько знаходять археологи під час розкопок, що ведуться в Південній Америці і Тибеті.

Такі черепи вирізані з цільного кварцу, і вчені переконані, що вони є символом життя, а не смерті. Хто володів таким черепом, був непереможним в духовному плані. Вік знахідок, за різними оцінками вчених, складають від п’яти до тридцяти п’яти тисяч років.

Взявши за основу свого експерименту пляшку з-під горілки Crystall Head, судмедексперт Найджел Кокертон відтворив досить потворне обличчя. Які матеріали в роботі використовував чоловік, не повідомляється, однак не обійшлося тут без комп’ютерних розрахунків. Що ж стосується Найджела, то він протягом багатьох років допомагає поліції розкривати дуже складні злочини. Він одночасно є і медиком, і митцем, адже його здібності просто вражають як новаторством підходу, так і методами виконання.

Кінцевий результат роботи судмедексперта (фото взято з сайту earth-chronicles.ru)
Кінцевий результат роботи судмедексперта (фото взято з сайту earth-chronicles.ru)

Часто до його послуг вдаються історики, які бажають на основі знайдених останків відтворити обличчя тієї чи іншої історичної особи.

Джерело: http://allday.in.ua/

Інші новини розділу