Діти Сектору Гази звернулися по допомогу до світової громадськості Автор: Lesly · Опубліковано: 03.08.2009 11:24 · Розділ: Суспільство

Палестинські діти в, заблокованому ізраїльськими військами, Секторі Гази спробували побити світовий рекорд із одночасного запуску саморобних повітряних зміїв. Зугір Ганея, посадовець, який мав можливість спостерігати подію, повідомив, що близько 6 тис. дітей приймали участь в акції і більше половини успішно запустили свої "літаючі апарати". Діючий рекорд з одночасного запуску літаючих зміїв становить 713, і був зареєстрований минулого року в Німеччині. "Це означає, що ми побили рекорд", сказав він.

Через неможливість потрапити в Сектор Гази, жоден з представників Книги рекордів Гінеса не прибув сюди, щоб зафіксувати рекорд, адже Ізраїль практично повністю блокував цю територію, коли в червні 2007 року владу в країні захопив ісламський ХАМАС. Проте, в запланований час сотні різнокольорових зміїв, виготовлених дитячими руками, знялися в небо із закликами зняти блокаду.

Фото взяте з сайту electronicintifada.net
Фото взяте з сайту electronicintifada.net

Один з учасників акції, 13-літній Шаді Абу Кмаіл, який написав на своєму змієві "Я хочу жити", сказав, що таким чином вони намагалися звернутися до світової громадськості з проханням посприяти зняттю блокади. Місцева влада планує продовжувати проводити подібні акції за участю дітей.

Джерело: chinadaily.com.cn


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.